Horoskop na marzec 2017 dla Panny

Do 12 marca nie będzie końca rozmowom, ustaleniom, negocjacjom, większość z nich powinniście zachować w sekrecie. Najważniejsze w tym czasie będzie zarządzanie wspólnymi finansami, zarówno partnerzy prywatni jak i biznesowi będą mieli w tej sprawie wiele do powiedzenia, a nie wszystko, co usłyszycie wam się spodoba. Okaże się, że macie krańcowo różne pomysły na wydawanie pieniędzy, niestety zmuszeni zostaniecie do zaakceptowania cudzych koncepcji. Dopóki Merkury przebywa w Rybach wasza pozycja  jest słaba, szczególnie między 10 a 13 marca spodziewajcie się trudności i ograniczeń w wyrażaniu i realizacji swojej woli. Podczas pełni w waszym znaku, do której dojdzie 12 marca, uświadomicie sobie własne ograniczenia, co wywoła frustrację, nie poddawajcie się niepotrzebnym emocjom, bo już niebawem sytuacja ulegnie zmianie. Po 13 marca, kiedy Merkury przesunie się do znaku Barana, odzyskacie swój głos , chociaż nadal niewiele będzie od was zależeć.

Między 13 a 20 marca kwadratura Słońca z Saturnem wpłynie na relacje partnerskie, nastąpią „ciche dni” , jeśli nie porzucicie wszystkich innych zajęć, aby być blisko ukochanej osoby. Wolne Panny natomiast szansę w tych dniach spotkać kogoś wyjątkowego, takiego na całe życie, nie przegapcie szansy, bo związek w tych dniach zawarty da wam oparcie i poczucie bezpieczeństwa, ułatwi też karierę, chociaż, jak to zwykle bywa, ograniczy wasze poczucie niezależności. Po 20 marca, kiedy Słońce opuści znak Ryb i wkroczy do Barana, odetchniecie z ulgą, chociaż nie będzie to koniec waszych problemów – to, co się zmieni, to wasze podejście, staniecie się dużo bardziej aktywni i przedsiębiorczy.

Ostatnia dekada miesiąca wiązać się będzie z jednoznacznymi decyzjami finansowymi, jakie podejmiecie pod wpływem przymusu, niektóre Panny jednak w dniach 24 – 28 marca uwolnią się od wszelkich wpływów i zaczną działać samodzielnie, akceptując konsekwencje swoich decyzji. Działajcie śmiało, bo trygon Merkurego do Saturna wspierać was będzie we wszelkich długofalowych inicjatywach. Panny, które starały się o kredyt na cele mieszkaniowe, mają szansę go uzyskać pod koniec miesiąca.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *