Horoskop na maj 2019 roku dla Raka

Słońce w życzliwym znaku Byka do 21 maja skupi waszą uwagę na relacjach z przyjaciółmi oraz rozwinie życie towarzyskie, nów Księżyca, do którego dojdzie 4 maja wyznaczy początek nowego przedsięwzięcia, w którym liczyć się będzie współpraca z kobietami. W pierwszej dekadzie miesiąca może dojść do nieporozumień w pracy, okaże się, że ktoś pod wami dołki kopie lub rozsiewa plotki i niesprawdzone informacje, najłatwiej się z tym rozprawicie ignorując ukrytych wrogów, skupiając się na rzetelnym wykonywaniu obowiązków, jednocześnie podkreślając swój wkład w wykonanie zadań. Prawda wyjdzie na jaw między 7 a 9 maja, kiedy Merkury utworzy koniunkcję z Uranem w Byku – możecie liczyć na lojalność przyjaciół, dotrzecie do informacji, które pomogą poprawić wasz wizerunek.

W pierwszej dekadzie miesiąca dbajcie o zdrowie, bo pojawią się przejściowe dolegliwości, wynikające ze słabej odporności na stres. Między 9 a 14 maja Słońce w trygonie do Saturna pozwoli utrwalić relacje oparte na długotrwałej przyjaźni i wspólnych celach, natomiast Wenus w aspektach Jowisza, Marsa i Plutona rozbudzi namiętności, umożliwi przeżycie szalonej miłości lub nawiązanie niecodziennej znajomości, sprzyjać też będzie ryzykownym decyzjom finansowym.

15 maja Wenus zmieni znak i wkroczy do Byka, następnego dnia Mars wkroczy do waszego znaku i utworzy sekstyl z Wenus, rozpocznie się czas namiętnej miłości, czarujących randek, uda się zdobyć czyjeś serce – dotyczy to głównie Raków urodzonych w pierwszej dekadzie znaku (22.06 – 1.07).

18 maja dojdzie do pełni w Skorpionie, natomiast Wenus utworzy koniunkcję z nieprzewidywalnym Uranem – między 16 a 21 maja uczucia dojdą do głosu, nie da się ich ukryć, unikajcie bezpodstawnej zazdrości, ufajcie intuicji, otwórzcie się na miłość, która w sposób nieoczekiwany zapuka do bram serca. To również znakomity czas na zawieranie przyjaźni z osobami o niecodziennych poglądach.

21 maja Słońce oraz Merkury wkroczą do Bliźniąt, rozpoczynając miesiąc, w którym zazwyczaj odczuwacie osłabienie energetyczne, warto więc ostatnią dekadę maja wykorzystać na odpoczynek, krótką podróż lub po prostu wyciszenie emocjonalne i duchowe.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.