Horoskop na maj 2018 dla Lwa

Do 21 maja, dopóki Słońce przebywa w znaku Byka, staniecie wobec zawodowych wyzwań przynoszących szanse, które wykorzystać mogą osoby obdarzone charyzmą oraz umiejętnością podejmowania szybkich i jednoznacznych decyzji. Długi weekend minie względnie spokojnie, starajcie się więc naładować akumulatory i znaleźć porozumienie z przyjaciółmi, ponieważ potrzebne wam będzie ich wsparcie. Między 5 a 10 maja Słońce znajdzie się w opozycji do Jowisza i w sekstylu do Neptuna, co sprzyja realizacji marzeń, jednocześnie pozostałe konfiguracje planet ostrzegają, że powinniście mocno trzymać się za kieszeń i patrzeć na wszystko realnie, bo możecie pod wpływem impulsu wydać zbyt wiele pieniędzy na podróże zagraniczne lub inne rzeczy, które okażą się niewiele warte.

Między 10 a 15 maja nakręcać was będzie ambicja, nie przesadzajcie jednak, szczególnie jeśli zajmujecie się sportem, poznajcie swoje granice, aby nie złapać kontuzji. Nadmiar stresów odbije się niekorzystnie na zdrowiu, unikajcie ostrych potraw, bo grozi wam niestrawność. W pracy stosunki z podwładnymi i współpracownikami staną się bardzo napięte, zabraknie wam cierpliwości do osób leniwych lub zbyt powolnych.

15 maja Uran wkroczy do znaku Byka i zrewolucjonizuje sferę zawodową. Lwy urodzone w pierwszej dekadzie znaku postanowią zmienić pracę, zawód, a nawet miejsce zamieszkania, niektóre osoby wręcz zostaną do tego zmuszone. Lwy poszukujące zatrudnienia natomiast mają dużą szansę osiągnąć sukces, z dnia na dzień dowiecie się, że czeka na was upragnione zajęcie.

Po 21 maja, kiedy Słońce wkroczy do życzliwego znaku Bliźniąt i utworzy trygon do Marsa, ruszycie do przodu jak burza. Nie ma celu, którego nie uda wam się osiągnąć, starajcie się tylko wszystko dobrze przemyśleć, zanim zdecydujecie się na działanie, bo pośpiech nie jest waszym sprzymierzeńcem. Słuchajcie intuicji i stosujcie się do rad, jakich udzielą wam wypróbowani przyjaciele.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *