Horoskop na maj 2018 dla Barana

Pierwszy tydzień miesiąca, czyli „długi weekend”, minie w miarę spokojnie, będzie czas, żeby się zrelaksować i święcić niedawne zwycięstwa, ale to cisza przed burzą. Słońce w Byku do 21 maja skieruje energię na zabezpieczenie finansowe, wiele zrobicie, aby zapewnić sobie poprawę sytuacji materialnej. Od 3 do 10 maja Słońce w sekstylu do Neptuna pozwoli wam zrealizować niejedno skryte marzenie. Między 5 a 10 maja rozpoczną się finansowe negocjacje, w których będziecie mieć tendencje do pozostawania niewzruszonymi i mało elastycznymi, nie pozwólcie się oszukać, sami jednak również nie stosujcie chwytów poniżej pasa. Wenus w Bliźniętach do 19 maja zapowiada dużą ilość spotkań, rozmów oraz randek, natomiast Merkury, przebywający w waszym znaku do 13 maja, sprzyja podejmowaniu szybkich i jednoznacznych decyzji. Mars w znaku Koziorożca do 16 maja będzie skłaniać was do zaangażowania w sprawy zawodowe, szczególnie intensywnie wpłynie na osoby urodzone w trzeciej dekadzie znaku.

To będzie miesiąc przełomowy, ponieważ 15 maja, po blisko 8 latach pobytu w waszym znaku, opuści wasz znak i wkroczy do znaku Byka Uran, planeta rewolucji oraz nieprzewidywalnych wydarzeń. Pojawi się okazja, aby zakończyć zmiany przygotowywane przez wiele miesięcy, a nawet lat, i to z hukiem, bo wydarzeniu temu towarzyszyć będzie kwadratura Marsa, władcy waszego znaku, do przebywającego w nim Urana. Nic już nie będzie takie samo, kiedy w połowie tygodnia dojdzie do tej konfiguracji, zamkniecie za sobą jakieś drzwi i to nieodwołalnie, jeśli wasze oczekiwania nie zostaną natychmiast spełnione. Zupełnie nagle i niespodziewanie zakończy się przyjaźń lub inny rodzaj ważnej relacji. Zwłaszcza Barany urodzone w ostatniej dekadzie znaku odczują „trzęsienie ziemi”, które uświadomi im, że podążali do tej pory niewłaściwą drogą. Odczujecie ulgę i poczujecie się wolni, nadejdzie jednak chwila, w której powinniście skupić się na swoich finansach. Stan posiadania ulegnie przeobrażeniu, niektóre osoby zdecydują się coś wartościowego sprzedać lub kupić, uważajcie jednak, bo w najbliższych latach dojdzie do zmiany wartości ziemi oraz nieruchomości.

Weźcie poprawkę na swój wybuchowy charakter i starajcie się panować nad emocjami szczególnie w drugiej dekadzie maja, staniecie się bowiem kłótliwi i nadmiernie impulsywni, pojawi się tez tendencja do tego, aby własne błędy przypisywać innym. Sytuacja się uspokoi po 21 maja, kiedy Słońce wkroczy do przyjaznego znaku Bliźniąt, pojawią się dodatkowe środki, które wykorzystacie na wyjazdy zagraniczne, zaplanowane urlopy oraz inne przyjemności, które pozwolą wam odetchnąć po bardzo intensywnej drugiej dekadzie maja. Słońce w trygonie do Marsa pozwoli pozyskać nowych przyjaciół.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.