Horoskop na maj 2017 dla Byka

Słońce przemierza wasz znak, sprzyjając odpoczynkowi, wiosennym porządkom, delektowaniu się smakołykami, przebywaniu na świeżym powietrzu oraz ogrodowym zajęciom. Maj jest szczególnie przyjazny Bykom, jednak rządząca waszym znakiem Wenus w znaku Barana nie czuje się zbyt komfortowo, dlatego w tym roku cechować was będzie trochę bardziej bojowy nastrój, męczyć presja pośpiechu, zbyt wiele prac naraz do wykonania oraz chwilami poczucie zniechęcenia. Nie poddawajcie się minorowym nastrojom, bo Byki czeka wiele wyzwań i ciekawych wydarzeń.

Między 5 a 15 maja, pod wpływem trygonu Słońca do Plutona, postawicie na swoim w jakiejś ważnej sprawie związanej z zarządzaniem pieniędzmi, podróżami zagranicznymi oraz kontaktami międzynarodowymi. Pełnia w Skorpionie, pod wpływem której pozostaniecie od 9 do 11 maja, uświadomi wam jasno oczekiwania, jakie mają wobec was inni i pozwoli podjąć trafne decyzje, nie poddawajcie się tylko nadmiernym emocjom. Mars w Bliźniętach kusić was zacznie wyprzedażami i skłoni do nadmiernych wydatków, uważajcie na tzw. „okazje”, bo okażą się bardzo kosztowne. Na sprawy finansowe wpłynie w sposób negatywny osoba, uznawana przez was do tej pory za przyjaciela, nie zwierzajcie się ze wszystkich swoich pomysłów, zachowajcie je dla siebie, aby w odpowiednim momencie ujawnić to, co chodzi wam po głowie. Okazja nadarzy się między 16 a 20 maja, kiedy wspierać was będzie zarówno Słońce, jak i Merkury w Byku.

Opozycja Wenus do Jowisza, pod wpływem której pozostaniecie między 15 a 24 maja, stworzy wiele okazji do poznania osób prominentnych, pojawią się szanse na dodatkowe zarobki, wiele pracy włożycie w poprawę swego wizerunku, co zaprocentuje sukcesami w przyszłości.

20 maja wieczorem Słońce opuści znak Byka i wkroczy do Bliźniąt, aktywizując sferę finansów. W ostatnim tygodniu miesiąca zaczniecie wydawać więcej, niż zarabiacie, kusić was zaczną podróże zagraniczne, uważajcie na pożyczki, bo mogą okazać się niekorzystne. W związkach pojawi się szał namiętności, zaczniecie podejrzewać partnera o zdradę, uczucie wybuchnie nagle i niespodziewanie, a gdzie jest miłość, tam pojawia się też zazdrość. Nie słuchajcie plotek, zaufajcie intuicji i osobie, którą kochacie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.