Horoskop na luty 2018 dla Skorpiona

Przez cały miesiąc będziecie mieć silną motywację do zdobywania pieniędzy oraz poprawy sytuacji materialnej. Pojawi się wiele okazji do wzbogacenia, to również dobry moment na trafione inwestycje, w czym pomoże pobyt Jowisza w waszym znaku w trygonie do Plutona – konfiguracja ta, działająca przez cały miesiąc, da szansę wielu przedsiębiorczym osobom zabłysnąć zarówno w świecie biznesu, jak i w każdej innej dziedzinie życia. Słońce oraz Merkury, przebywające do 18 lutego w znaku Wodnika, skupią uwagę na sprawach domowych oraz zawodowych, sprzyjając realizacji najbardziej ambitnych zamierzeń.

Kiedy 11 lutego Wenus opuści Wodnika i wkroczy do przyjaznego znaku Ryb, nadejdzie sprzyjający czas na rozwój zainteresowań, poprawią się relacje z dziećmi. Niektóre Skorpiony nawiążą romans, który przerodzić się może w trwałe uczucie. Dobrze ułożą się stosunki ze współpracownikami między 10 a 18 lutego, kiedy Słońce utworzy sekstyl z Uranem, możecie także liczyć w tym czasie na oryginalne oraz odkrywcze pomysły. Osoby szukające dobrego specjalisty trafią wreszcie na odpowiedniego lekarza, który zastosuje właściwą terapię.

Między 14 a 16 lutego, kiedy pozostaniecie pod wpływem zaćmienia Słońca w znaku Wodnika, unikajcie stawiania spraw na ostrzu noża i nie wchodźcie w drogę przełożonym, bo więcej stracicie niż zyskacie, również w domu atmosfera się popsuje. Między 12 a 23 lutego zachowajcie ostrożność we wszelkiego rodzaju finansowych spekulacjach, bo możecie paść ofiarą naciągaczy, powstrzymajcie się od zakupu przedmiotów, które tak naprawdę nie są wam do niczego potrzebne.

18 lutego, kiedy zarówno Słońce, jak i Merkury wkroczą do znaku Ryb, rozpocznie się dla was czas osobistej oraz finansowej prosperity. Słońce oraz Merkury w sekstylu do Saturna między 20 a 24 lutego, pozwolą utrwalić wszystko, co do tej pory zdobyliście. Słuchajcie intuicji i stawiajcie na to, co pewne i trwałe, to dobry moment na podpisywanie umów oraz składanie wieloletnich zobowiązań. W ostatnich dniach lutego zdobędziecie wszystko, czego zapragniecie, bez względu na cenę, jaką przyjdzie wam zapłacić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.