Horoskop na luty 2018 dla Ryby

Słońce i Merkury, przebywające do 18 lutego w znaku Wodnika, wpłyną na was osłabiająco i sprawią, że wszystko wyda się trudne i nieprzewidywalne. Za waszymi plecami dzieją się rzeczy, na które nie macie wpływu, co pogarsza samopoczucie i wpływa negatywnie na stan psychiki. Między 4 a 9 lutego możecie odnieść wrażenie, że wszystkie okazje was omijają, a to, co wartościowe, przypada w udziale innym, na waszym koncie jednak pojawią się dodatkowe środki, które możecie wydać na przyjemności. Taki stan potrwa do 11 lutego, kiedy jednak Wenus wkroczy do Ryb, sytuacja znacznie się poprawi, poczujecie się ważni i kochani, zostaną docenione wasze zalety a otoczenie okaże wam zaufanie. Młode osoby wolnego stanu staną się jeszcze bardziej romantyczne i kochliwe, łatwo będzie was uwieźć, nie ufajcie każdemu, kto pojawi się na horyzoncie. Ryby w stałych związkach zapragną otoczyć opieką najbliższych, zaczniecie okazywać innym więcej uczuć, troszczyć się o ich potrzeby.

Między 12 a 23 lutego odczujecie naciski ze strony współpracowników, co wywoła trudną do opanowania frustrację, pojawi się poczucie, że wasza praca nie jest w wystarczająco doceniana, a presja pozbawi przyjemności wykonywania powierzonych zadań.

15 lutego nastąpi zaćmienie Słońca w znaku Wodnika, co wpłynie źle na atmosferę w pracy, może też wywołać niedyspozycję zdrowotną, zadbajcie więc o siebie i starajcie się unikać w tym czasie ludzi toksycznych i nastawionych negatywnie.

18 lutego do waszego znaku wkroczy zarówno Słońce, jak i Merkury, poczujecie się znacznie lepiej, odzyskacie energię i chęć do działania. Sekstyl Merkurego oraz Słońca do Saturna w ostatnim tygodniu lutego pozwoli dogadać się z osobami starszymi lub obdarzonymi autorytetem, uda się wam ugruntować swoją pozycję zarówno osobistą, jak i zawodową, zaczniecie odcinać kupony od wcześniejszych wysiłków, aby zaoferować innym najlepszą część własnej osobowości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *