Horoskop na luty 2017 dla Wodnika

Słońce oświetla was swym blaskiem do 18 lutego, odbierając szereg korzystnych aspektów, możecie więc liczyć na sukcesy i uznanie. Jedynie pierwszy tydzień miesiąca może okazać się nieco nerwowy za sprawą kwadratury Merkurego do Urana i Jowisza. Trudno wam będzie dogadać się z przyjaciółmi, szczególnie jeśli pochodzą z innego kraju, pojawią się nieporozumienia na tle różnic kulturowych. Nie przejmujcie się za bardzo, to są niewielkie kłopoty, które miną jak tylko 7 lutego Merkury wkroczy do waszego znaku.

W dniach 7-18 lutego wykażecie się profesjonalizmem, pomysłowością i umiejętnością znalezienia wspólnego języka z każdą osobą, z którą będziecie mieć do czynienia. Intuicja podpowie wam komu wystarczy uśmiech i zachęta, a kto potrzebuje silniejszej motywacji do działania. Korzystajcie z okazji, bo kontakty zawodowe i towarzyskie, jakie uda wam się w tym czasie nawiązać, procentować będą latami i popchną karierę do przodu. Jedynie 11 lutego, podczas pełni Księżyca w Lwie, uważajcie na to co i komu mówicie, bo wasze intencje mogą zostać źle zrozumiane. To również dobry okres dla zaplanowania podróży zagranicznych, jeśli w tym czasie wybierzecie się na narty lub na wakacje, uda wam się  je spędzić fantastycznie, w dodatku w wyśmienitym towarzystwie.

Kiedy 18 lutego Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Ryb, więcej uwagi poświęcicie swoim zarobkom. Niestety, zacznie was tez kusić wydawanie pieniędzy na cele, które nie są pierwszej potrzeby, ale stanowią realizację waszych marzeń. Dni między 19 a 22 lutego będą bardzo korzystne dla innowacyjnych pomysłów, planowania podróży oraz wyboru kierunku studiów, okażą się jednak fatalne w skutkach dla stanu waszego konta.

Ostatnie dni lutego mogą być bardzo niebezpieczne dla osób, które dużo podróżują. Sytuacja na niebie jest pełna napięć i nie sprzyja przemieszczaniu się, zachowajcie więc ostrożność za kierownicą, zdejmijcie nogę z gazu. Możecie również doświadczyć ataków ze strony ukrytych wrogów, którzy wyjdą z ukrycia w dniach 26-28 lutego. Miesiąc zakończycie z sukcesem, jeśli uda wam się zachować ostrożność i nie ulegać nadmiernym emocjom.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *