Horoskop na luty 2017 dla Byka

Kiedy 3 lutego Wenus opuści znak Ryb i wkroczy do znaku Barana, odczujecie to jakbyście stracili grunt pod nogami. Ofiarność, empatia i wszechogarniająca życzliwość znikną gdzieś bez śladu, pozostanie natomiast przekonanie, że trzeba walczyć o swoje przekonania. Zamiast zastosować uśmiech, dystans, przemilczanie trudnych spraw, tak charakterystyczne dla waszego znaku, sięgniecie po broń wam obcą, taką jak złośliwość i agresja. Mówi się, że Byk jest zwykle spokojny, nie lubi tylko jak mu się macha czerwoną płachtą przed oczami… Otóż w tym miesiącu wszystko wam się kojarzyć będzie z czerwienią. Nie macie szans z przeciwnikiem, bo to nie wasza bajka, skierujcie więc energię na wszystko, co wymaga aktywności, ale nikogo nie krzywdzi, na przykład sport lub… seks. Gorące noce, namiętność i żywiołowość rozgrzeją wam krew w żyłach i sprawią, że największą radość sprawi nie tyle złapanie, co gonienie króliczka.

Pierwszy tydzień miesiąca będzie trochę nerwowy, ale też dosyć nijaki, od 6 do 15 lutego natomiast zaczniecie się realizować zawodowo. Pojawią się wyzwania, czas zajmą spotkania, negocjacje, umowy, krótkie i dłuższe podróże służbowe, wyjazdy zagraniczne. W dniach 10-11 lutego panujcie nad emocjami, bo pełnia Księżyca sprawi, że stracicie dystans i zaczniecie angażować się w sprawy, które nie są tego warte. Osoby poszukujące pracy powinny w tym okresie zwiększyć wysiłki, nie poprzestawać na wysyłaniu CV, ale starać się kształcić, robić dodatkowe kursy, żeby zwiększyć swoje szanse i pokonać konkurencję. W sprawach finansowych trzeba będzie zacisnąć pasa, ale nie martwcie się, już w przyszłym miesiącu sytuacja w tej dziedzinie znacznie się poprawi.

Po 18 lutego, kiedy Słońce opuści znak Wodnika i wkroczy do znaku Ryb, zajmiecie się działalnością społeczną, zatroszczycie się również o jakość relacji przyjacielskich. Ostatni tydzień lutego może okazać się trudny ze względu na nagromadzenie emocji, które tylko czekają, aby wybuchnąć. Szczególną ostrożność zachowajcie w dniach 26-28 lutego, bo możecie znaleźć się w towarzystwie osób pełnych agresji, unikajcie więc dużych skupisk ludzkich, zajmijcie się tym, co najbardziej lubicie robić.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *