Horoskop na listopad 2018 roku dla Koziorożca

Słońce w życzliwym znaku Skorpiona do 22 listopada sprzyja kontaktom towarzyskim i skupia uwagę na rozwoju przyjaźni. Między 6 a 8 listopada nów Księżyca w Skorpionie w trygonie do Neptuna i sekstylu do Plutona pozwoli wyjaśnić nieporozumienia i nawiązać ważne kontakty. Wenus w znaku Wagi przez cały miesiąc ułatwi nawiązywanie znajomości, które okażą się istotne dla spraw zawodowych i realizacji ambitnych zamierzeń.

6 listopada Południowy Węzeł Księżycowy przesunie się do waszego znaku, w którym pozostanie przez półtora roku, powodując konieczność stawienia czoła słabościom własnego charakteru – dobra wiadomość jest taka, że spotkacie na swej drodze osoby, które ułatwią wam zrozumienie samych siebie. Również 6 listopada Uran wycofa się na 4 miesiące do znaku Barana, powrócą więc problemy rodzinne i zawodowe, które wydawały się już zakończone.

8 listopada natomiast Jowisz zmieni znak i przez najbliższe 13 miesięcy przebywać będzie we własnym domu, czyli w znaku Strzelca – czas ten warto wykorzystać na przygotowania do wyzwań i sukcesów, jakie nadejdą, kiedy w grudniu 2019 roku Jowisz wkroczy do waszego znaku. Między 10 a 22 listopada Merkury w kwadraturze do Neptuna spowoduje mętlik w głowie, ponieważ otrzymane informacje okażą się sprzeczne i wątpliwe, szczególnie po 17 listopada, kiedy Merkury zmieni bieg na wsteczny, uważajcie więc na każde słowo i starajcie się więcej słuchać niż mówić.

16 listopada Mars opuści znak Wodnika i wkroczy do znaku Ryb, tworząc aspekty z Uranem i Jowiszem, skłoni więc was do nieprzemyślanych działań, pozostańcie szczególnie uważni w podróży oraz w komunikowaniu swoich potrzeb, unikajcie obciążania innych własnymi frustracjami.

22 listopada Słońce wkroczy do znaku Strzelca, rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle odczuwacie spadek energii, tym razem dodatkowo pełnia w znaku Bliźniąt, do której dojdzie 23 listopada, może wywołać perturbacje zdrowotne i wywołać emocje związane z brakiem porozumienia ze współpracownikami. Ostatnie dni miesiąca przyniosą zaskakujące rozwiązanie problemów zawodowych i prywatnych.
CzaroMarownik 2019

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *