Horoskop na listopad 2018 roku dla Byka

Pierwsza dekada znaku upłynie pod wpływem trygonu Słońca do Neptuna, co ułatwi wam zawieranie przyjaźni oraz relacji, w których liczy się zaufanie i rozwój duchowości. Przez cały miesiąc Wenus tranzytować będzie znak Wagi, którym włada, do 16 listopada porusza się jednak biegiem wstecznym, co nie sprzyja rozpoczynaniu nowych związków, natomiast wzmacnia te, które już istnieją i wymagają zacieśnienie więzi.

6 listopada planeta Uran, która wprowadziła ostatnio sporo zamieszania w życiu Byków, urodzonych w pierwszej dekadzie znaku, wycofa się na cztery miesiące do znaku Barana, macie więc czas, aby przygotować się na cykl przemian, jakie was czekają po 6 marca 2019 roku, gdy powróci do znaku Byka. Dwa dni później, 8 listopada, również Jowisz zmieni znak i wkroczy do znaku Strzelca, w którym czuje się znakomicie – w przyszłym roku macie szans na dochodowe inwestycje i sukcesy w dziedzinie zarządzania funduszami, szczególnie zagranicznymi.

7 listopada nów w znaku Skorpiona w trygonie z Neptunem i sekstylu z Plutonem, pozwoli wam zawrzeć ważne dla waszej przyszłości znajomości i wyjaśnić nieporozumienia w związkach. Między 6 a 12 listopada trygon Wenus do Marsa wyzwoli w was potrzebę miłości, poprawi stosunki międzyludzkie w pracy, powrócicie do starych znajomości, ale ta idylla nie potrwa długo. 16 listopada Mars opuści znak Wodnika i wejdzie do znaku życzliwych Ryb, odpuścicie więc sobie nieco sprawy zawodowe, a w większym stopniu skupicie aktywność na przyjaźni – dotyczy to szczególnie osób urodzonych w pierwszej dekadzie znaku.

22 listopada Słońce zmieni znak i wkroczy do znaku Strzelca, pełnia w znaku Bliźniąt, do której dojdzie następnego dnia oraz koniunkcja Słońca i Jowisza, pod wpływem której pozostaniecie 25 i 26 listopada stworzą mnóstwo szans na wzbogacenie – możecie dostać informację o spadku, odszkodowaniu lub otrzymacie wypłatę należnych świadczeń. W ostatnim tygodniu miesiąca wiele będzie się działo, między 27 a 30 listopada Wenus w opozycji do Urana i w kwadraturze do Węzłów Księżycowych sprawi, że pojawi się trudny do uniknięcia kryzys zdrowotny, dotykający was samych lub czworonożnych przyjaciół, którymi się opiekujecie.
CzaroMarownik 2019

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *