Horoskop na listopad 2017 dla Strzelca

To może być trudny miesiąc, starajcie się więc uzbroić w cierpliwość i filozoficzny dystans do wszystkiego, co może was spotkać. Do 22 listopada dysponujecie mniejszym zasobem energii, wskazany jest więc odpoczynek i unikanie stresu. Niestety, trudno wam będzie zachować równowagę i spokój, ponieważ poddawani będziecie nieustannej presji i podstępnym działaniom osób prezentujących odmienny system wartości. Do 7 listopada możecie liczyć na wsparcie przyjaciół i niektórych osób życzliwych, kolejne dni przyniosą jednak ataki z najmniej spodziewanej strony. Ucierpi na tym wszystkim zdrowie, opozycja Wenus do Urana w pierwszym tygodniu miesiąca wywoła szereg nagłych dolegliwości, trudnych do zdiagnozowania.

Między 6 a 13 listopada możecie liczyć na dogodny kredyt, zbierzecie również informacje, które wpłyną na poprawę finansów. Między 10 a 15 listopada Merkury w waszym znaku w kwadraturze do Neptuna spowoduje umysłowy chaos, trudno będzie się zorientować co jest prawdą, a co kłamstwem i w co powinniście uwierzyć, odniesiecie wrażenie, że nikomu nie można ufać. Niektóre Strzelce będą musiały położyć się do łóżka, uważajcie na leki, jakie zapisze lekarz, bo odczujecie skutki uboczne.

Między 13 a 22 listopada ktoś z przyjaciół lub osoba reprezentująca grupę, której jesteście członkiem, zacznie wywierać na was presję, co wpłynie negatywnie na stan finansów. Możecie spodziewać się w tym czasie działania wszelkiego rodzaju systemów kontrolnych, mandatów i kar, które trzeba zapłacić. Merkury w waszym znaku utworzy sekstyl do Marsa w Wadze, co powala mieć nadzieję, że uda wam się wybrnąć z kłopotów i osiągnąć porozumienie z osobą wywierającą presję, w każdej sprawie jednak starajcie się zachować ostrożność.

Sytuacja poprawi się po 22 listopada, kiedy Słońce zawita do waszego znaku. Odczujecie wzrost energii i odzyskacie wiarę w siebie. Pozostańcie wierni sobie, a wszystko ułoży się z korzyścią dla was, pomimo trudnych doświadczeń.  Merkury w koniunkcji z Saturnem utworzy trygon do Urana, wpadniecie więc na szereg pomysłów, jak poprawić sytuację, trzymajcie się tego, co trwałe i stabilne, unikajcie ryzyka, bo radykalne zmiany nie są teraz dla was korzystne.

5 przemyśleń nt. „Horoskop na listopad 2017 dla Strzelca

  1. Czytając mój horoskop mam wrażenie, że jego autorka to moja przyjaciółka, której zwierzyłam się z moich problemów i która radzi mi co robić, by zachować spokój umysłu. Najpiękniejsze jest to „światełko w tunelu”, którego wizja jest mi bardzo potrzebna. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie wszystkich związanych z CzaryMary.pl -Hania

    1. Ja również dziękuję za horoskopy. Zawsze czekam na nie z niecierpliwością. Są prawdziwe i mocno, mocno utożsamiają się z moją obecną sytuacją życiową. Horoskopy Czary są dla mnie kierunkowskazem a także „przytulanką”. Nie mogę się doczekać grudnia, bo wiem, że zacznie mi sprzyjać wreszcie gwiazdozbiór. Saturn , srogi nauczyciel wreszcie da mi spokój. No, a w przyszłym roku Jowisz rozsiądzie się wygodnie w moim znaku strzelca. Wreszcie będzie szło ku lepszemu. Pozdrawiam astrologów z Czary Mary oraz Strzelców szczególnie z pierwszej dekady.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.