Horoskop na listopad 2017 dla Lwa

Pierwszy tydzień listopada minie pod wpływem trygonu Słońca z Neptunem, co wpłynie przede wszystkim na wasze uczucia. Święto Zmarłych oraz jesienna aura sprawią, że będzie melancholijnie, a chwilami romantycznie, smutno i refleksyjnie. Wolne Lwy nie powinny rezygnować ze imprez towarzyskich i krótkich podróży, bo mogą spotkać miłość swego życia, chociaż na początku znajomości nic na to nie będzie wskazywać. Wenus w przyjaznym znaku Wagi poprawi również relacje w stałych związkach, choć nie obędzie się bez słownych utarczek.

Między 6 a 13 listopada natomiast Słońce utworzy sekstyl z przebywającym w znaku Koziorożca Plutonem, trzeba więc będzie w sposób szczególny zadbać o zdrowie, wykonać niezbędne badania, odwiedzić specjalistów, może wam zacząć dokuczać kręgosłup, warto poddać się fizjoterapii, zastosować odprężający masaż lub wybrać się do sanatorium. Lwy urodzone w drugiej dekadzie znaku czekają nieprzyjemne chwile i problemy zdrowotne, jeśli zawczasu nie zwrócą uwagi na pierwsze objawy niedyspozycji, nie lekceważcie sygnałów, jakie wysyła do was organizm.

Kwadratura Marsa do Plutona, pod wpływem której pozostaniecie od 13 do 22 listopada, może nie tylko wpłynąć negatywnie na samopoczucie, ale także wprowadzić napięcie i jakiś rodzaj przymusu w miejscu pracy, starajcie się robić wszystko „bez napinki”, nie warto tracić zdrowia tylko po to, żeby przekonać innych, że „wasze na wierzchu”.

Między 10 a 16 listopada spodziewajcie się imprez rodzinnych, posypią się zaproszenia na zaręczyny, chrzciny i inne tego typu uroczystości, to również dobry moment na zaplanowanie zagranicznych wakacji.

Dwie pierwsze dekady miesiąca miną w nie najlepszym nastroju, ponieważ Słońce w Skorpionie ma niewiele światła, dopiero po 22 listopada, kiedy Słońce wkroczy do przyjaznego znaku Strzelca, odzyskacie wigor i chęć do działania. Wszystkie sprawy przyspieszą, a wolne Lwy rzucą się w wir życia towarzyskiego, randek i romansów.

Koniunkcja Merkurego i Saturna w trygonie do Urana, do której dojdzie pod koniec miesiąca, pozwoli wam pod wpływem impulsu podjąć poważne decyzje, mające wpływ na nadchodzące miesiące, a nawet lata. Uważajcie za kierownicą, nie przekraczajcie dozwolonej prędkości, stosujcie się do przepisów, bo opozycja Marsa do Urana grozi nieprzyjemnościami w drodze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.