Horoskop na lipiec 2018 dla Lwa

Słońce, przebywające do 22 lipca w Raku, skłania do odpoczynku, ponieważ odczuwać możecie osłabienie i niższy niż zazwyczaj potencjał energetyczny. W waszym znaku natomiast do 10 lipca nadal gości powabna Wenus, macie więc okazję do zabawy i rozwoju miłości. Również Merkury w Lwie zachęca do kontaktów oraz do prowadzenia intensywnego życia towarzyskiego. Jedynie między 3 a 7 lipca, kiedy Merkury utworzy opozycję z bojowym Marsem, starajcie się wprowadzić więcej dyplomacji w stosunki międzyludzkie, jeśli nie chcecie zostać uznanym za agresora lub osobę, która ciągle się o coś czepia. Na drogach zdejmijcie nogę z gazu, unikajcie pośpiechu, wszystko zdążycie zrobić w odpowiednim czasie. Zanim zdecydujecie się zrobić albo powiedzieć coś nieprzyjemnego, weźcie trzy głębokie oddechy lub ugryźcie się w język, bo wypowiedzianych słów nie da się cofnąć, tymczasem potrafią one zranić bardziej, niż przypuszczacie. Wielki trygon złożony ze Słońca, Jowisza oraz Neptuna, działający na was w pierwszej dekadzie lipca, zapowiada szansę realizacji skrytego marzenia, okaże się też bardzo inspirujący dla Lwów zajmujących się każdym rodzajem twórczości.

10 lipca Wenus opuści wasz znak, wkroczy do znaku Panny i utworzy najpierw trygon z rewolucyjnym Uranem, a następnie ze stabilizującym Saturnem, macie szansę w drugiej dekadzie miesiąca uzyskać podwyżkę, premię lub dodatkowe dofinansowanie swojej działalności. Dni między 8 a 16 lipca mogą się okazać niebezpieczne dla zdrowia, starajcie się nie robić niczego na siłę. Nów w znaku Raka, do którego dojdzie 13 lipca w piątek, połączony będzie z częściowym zaćmieniem Słońca, pozostańcie więc szczególnie ostrożni między 12 a 14 lipca, pogorszeniu mogą ulec warunki pracy, zachowajcie spokój, nie pozwólcie nikomu wyprowadzić się z równowagi.

22 lipca Słońce wkroczy wreszcie do znaku Lwa, zasilając energetycznie przedstawicieli swego znaku. Ostatni tydzień miesiąca okaże się rozstrzygający dla niektórych relacji. Pełnia w przeciwległym znaku Wodnika, połączona z zaćmieniem Księżyca w koniunkcji z Marsem i w kwadraturze z Uranem, wywoła ciąg zdarzeń trudnych do uniknięcia, podczas których ciśnienie skacze i trudno zachować spokój, okaże się to szczególnie ważne dla Lwów urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. Merkury, który 26 lipca zmieni bieg na wsteczny, pozwoli wycofać się z nierozważnych decyzji i załagodzić sprawę.

W CzaryMary.pl trwa Magiczne Lato z Darmową Dostawą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.