Horoskop na kwiecień 2019 roku dla Ryby

W waszym znaku nadal wiele się dzieje, przebywa tam obok Neptuna również Merkury (do 17 kwietnia) i Wenus (do 20 kwietnia), z tym że uczuciowa Wenus jest tu znaczniej lepiej widziana niż niepewny Merkury. Sami już nie wiecie, co myśleć na temat absorbujących was spraw, zwłaszcza w pierwszych dniach miesiąca podczas koniunkcji Merkurego z Neptunem, dlatego horoskop radzi, aby słuchać się intuicji, która teraz was nie zawiedzie.

Do 20 kwietnia Słońce przebywa w Baranie, kierując uwagę na sprawy finansowe i budując poczucie własnej wartości. W dniach 8-12 kwietnia koniunkcja Wenus z Neptunem wzniesie wrażliwość na najwyższe szczyty, przepełni was uczucie empatii, potrzeba dzielenia się tym, co najlepsze, pojawi się skłonność do wzruszeń i nagłych fascynacji. Zakochane Ryby czekają chwile pełne romantyzmu, natomiast osoby samotne mają szansę poznać kogoś, przy kim serce zabije mocniej. Zainteresujecie się każdym rodzajem sztuki, warto w tych dniach wybrać się do teatru, kina, opery lub na koncert.

Pierwsze dwie dekady miesiąca okażą się też istotne dla działalności charytatywnej, chętnie udzielicie pomocy potrzebującym. Niektóre przyjaźnie mogą przejść próbę lojalności w dniach 8-15 kwietnia, kiedy dostaniecie się pod wpływy niekorzystnych aspektów Słońca z Saturnem, Plutonem i Węzłami Księżycowymi. Między 12 a 16 kwietnia spodziewać się natomiast możecie awansu, wyróżnienia lub nagrody finansowej, nie wszystkim się to spodoba, ale nie przejmujcie się zazdrośnikami.

Dni przedświąteczne zapowiadają się emocjonująco, zwłaszcza, że w Wielki Piątek dojdzie do pełni Księżyca w znaku Wagi – nie wszystko uda się zapiąć na ostatni guzik, tak jakbyście sobie tego życzyli. 20 kwietnia późnym wieczorem Słońce opuści Barana i wkroczy do życzliwego Byka, Święta Wielkanocne zapowiadają się burzliwie, ponieważ Słońce utworzy koniunkcję z rewolucyjnym Uranem, ktoś powie o jedno słowo za dużo i gwałtowna wymiana zdań gotowa. Zainteresujecie się też komunikacją, jaką oferuje współczesny sprzęt elektroniczny. Ostatnia dekada miesiąca może okazać się korzystna dla osób planujących zakup komputera, założenie bloga lub strony internetowej.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.