Horoskop na kwiecień 2017 dla Wagi

Do połowy miesiąca działać będziecie na wstecznym biegu, szczególnie między 3 a 16 kwietnia, kiedy Wenus, patronka waszego znaku, wycofa się do znaku Ryb, tworząc nieprzyjemną kwadraturę z ograniczającym Saturnem. Ogarną was wątpliwości co do drogi, którą podążacie, a poczucie braku spełnienia napełni was smutkiem, wywołując trudne do zdiagnozowania dolegliwości. Wystąpią problemy z szeroko pojętą komunikacją, nauka będzie szła jak po grudzie, nie jest to dobry miesiąc do zdawania egzaminów lub zdobywania kwalifikacji. Po 16 kwietnia, kiedy Wenus zacznie biec ruchem prostym, nabierzecie pewności odnośnie priorytetów zarówno osobistych, jak i zawodowych, jakie powinny dominować w waszym życiu. Ogólnie kwiecień może okazać się burzliwy dla długotrwałych związków.

Pierwsza dekada miesiąca sprzyja śmiałym decyzjom finansowym, pod warunkiem, że inwestować zaczniecie w nieruchomości, jednak problemy mogą pojawić się ze strony banków oraz innych instytucji, dysponujących funduszami. Przepływ pieniędzy z jednej strony okaże się łatwy, z drugiej napotkać może problemy natury ludzkiej, czyli powodowany przez inne osoby.

Pełnia w waszym znaku, do której dojdzie 11 kwietnia, ujawni ukryte intencje ważnych dla was osób, unikajcie zbyt osobistych i emocjonalnych reakcji, szczególnie w obrębie rodziny, ponieważ ucierpieć na tym może wasze zdrowie, zwłaszcza kręgosłup i system trawienny. Trudności są przejściowe, ostatecznie wyniesiecie z nich korzyść. 11 kwietnia również nastąpi inne astrologiczne wydarzenie – Merkury, planeta komunikacji i informacji, zmieni bieg na wsteczny i cofać się będzie przez znak Byka do 21 kwietnia, a następnie przez znak Barana, co potrwa do 4 maja. Nie podejmujcie w tym czasie ważnych, życiowych decyzji, szczególnie finansowych, poczekajcie, aż planeta wróci do biegu prostego i ponownie wkroczy do znaku Byka, co nastąpi w połowie przyszłego miesiąca.

Między 10 a 20 kwietnia, kiedy pozostaniecie pod wpływem koniunkcji Słońca z nieprzewidywalnym Uranem, spodziewajcie się niespodzianek ze strony partnerów zarówno osobistych, jak i zawodowych lub biznesowych. Promowane będą działania oryginalne wymykające się jasnym i jednoznacznym ocenom. Sekstyl Marsa z Wenus zapowiada jednak twórcze negocjacje i ostatecznie dojście do porozumienia, nie przywiązujcie się jednak do rezultatu rozmów, bo sytuacja zmieniać się będzie z godziny na godzinę.

Święta Wielkanocne miną w tym roku w sposób wyjątkowy i niepowtarzalny. 20 kwietnia Słońce opuści przeciwstawny znak Barana i wkroczy do znaku Byka, odetchniecie więc nieco od problemów partnerskich, skierujecie natomiast uwagę na zarządzanie finansami. 26 kwietnia nów w Byku zapowiada początek jakiejś inwestycji lub starań o kredyt, nie zapominajcie jednak, że dopóki Merkury porusza się ruchem wstecznym, podpisywanie umów nie jest wskazane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.