Horoskop na kwiecień 2017 dla Ryby

To już ostatni miesiąc, kiedy w waszym znaku przebywa Południowy Węzeł, zaburzając codzienne funkcjonowanie w sposób pozytywny i optymistyczny. 3 kwietnia do waszego znaku powróci radosna Wenus, od razu jednak napotka surowego Saturna, który powstrzyma jej romantyczne zapędy. Niektóre marzenia oraz miłosne zauroczenia, jakie przechowywaliście w sercu, powrócą we wspomnieniach, nie pozwólcie sobie na melancholię i ucieczkę od rzeczywistości, bo Słońce w znaku Barana, a od 20 kwietnia – w znaku Byka, ma wam wiele do zaoferowania. Uwagę skupicie na finansach, nauczycie się inwestować, ale ważne decyzje podejmujcie do 10 kwietnia, gdyż 11 kwietnia planeta Merkury rozpocznie bieg wsteczny, co jest niekorzystne dla zawierania umów, jednocześnie pełnia w Wadze pozbawi was obiektywizmu. Emocje dotyczące spraw finansowych wymkną się spod kontroli za sprawą podjętych wcześniej błędnych decyzji, worek z pieniędzmi się rozpruje i nie będziecie wiedzieli co z tym wszystkim zrobić. Planety radzą poradzić się kogoś doświadczonego, szczególnie jeśli sprawa dotyczy kredytu lub inwestowania w niepewne aktywa.

Między 13 a 20 kwietnia koniunkcja Słońca do Urana w Baranie wywoła lawinę pretensji ze strony przyjaciół, a także osób, z którymi łączą was wspólne zainteresowania lub działalność społeczna. Zachowajcie w tym czasie daleko idącą ostrożność w dziedzinie finansów, gdyż ktoś może  wykorzystać waszą dobrą wolę i spowodować straty trudne do odrobienia.

20 kwietnia Słońce opuści energetyczny znak Barana i wkroczy do spokojniejszego i bardziej wam życzliwego Byka, odzyskacie więc wiarę w siebie i ludzi. Za sprawą Merkurego, który następnego dnia wycofa się do Barana i utworzy koniunkcję z Uranem i trygon z Saturnem, powrócą niezałatwione problemy zawodowe, powodując frustrację. Nie pozwólcie się zdenerwować, za wszelką cenę zachowajcie spokój, to tylko przejściowe historie, które w dodatku nie dotyczą was osobiście. Nów w Byku, do którego dojdzie 26 kwietnia, może okazać się początkiem nowego projektu w dziedzinie komunikacji lub edukacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *