Horoskop na kwiecień 2017 dla Byka

Kiedy 1 kwietnia Merkury wkroczy do waszego znaku, jeśli posiadacie nadwyżki pieniędzy, zaczniecie planować zakupy oraz lokatę kapitału. Mars w Byku sprzyja, niestety, nadmiernym wydatkom, co zwykle was frustruje, w ogóle goszczenie tej planety nie należy do przyjemności, możecie więc odczuwać napięcie i łatwo się dacie sprowokować do impulsywnego wyrażenia emocji. Jeśli wam ktoś nadepnie na odcisk, zareagujecie w sposób, który zadziwi otoczenie, ponieważ macie opinię osób niezwykle spokojnych i spolegliwych.  Do 20 kwietnia, dopóki Słońce przebywa w znaku Barana,  odczuwać będziecie osłabienie, zadbajcie więc o odpowiednią porcję witamin i ruchu na świeżym powietrzu.

3 kwietnia Wenus wycofa się do znaku Ryb, odpuści nieco napięcie, poczujecie wiosnę i poprawi się wam nastrój, przez cały miesiąc jednak towarzyszyć wam będzie poczucie finansowego niedostatku za sprawą kwadratury Wenus do Saturna. Miłość, szczególnie ta romantyczna, pozostanie w sferze marzeń. Zatęsknicie do osób, które odeszły, idealizując związek lub miniony romans, dopiero po 16 kwietnia, kiedy Wenus wróci do ruchu prostego uzmysłowicie sobie, że nie warto żyć przeszłością i ruszycie do przodu.

Koniecznie zadbajcie o zdrowie w drugiej dekadzie kwietnia, nie przemęczajcie się i bierzcie zbyt wiele na swoje barki, bo wasza odporność zarówno fizyczna, jak psychiczna, będzie słaba. Między 13 a 21 kwietnia pozostaniecie pod wpływem sekstylu Wenus do Marsa, Święta Wielkanocne spędzicie więc aktywnie, oddając się swoim ulubiony zajęciom, wśród których gotowanie i goszczenie rodziny oraz przyjaciół zajmie z pewnością poczesne miejsce.

20 kwietnia Słońce opuści znak Barana i wkroczy wreszcie do znaku Byka, co przyjmiecie z wielką ulgą i radością, szczególnie, że jednocześnie wasz znak opuści bojowy Mars. Najlepiej poczują się Byki urodzone w pierwszej dekadzie znaku, odzyskacie energię i zapał. Do 28 kwietnia pozostaniecie w nastroju romantycznym i marzycielskim, pomimo ograniczeń i braku spełnienia, jakie funduje kwadratura Wenus do Saturna. Nów w waszym znaku, do którego dojdzie 26 kwietnia, zapowiada nową znajomość lub początek jakiegoś przedsięwzięcia, nie zapominajcie jednak, że do końca miesiąca Merkury się cofa, nie jest to więc dobry moment do podejmowania ważnych decyzji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.