Horoskop na grudzień 2018 roku dla Wodnika

Do 21 grudnia Słońce przebywa w życzliwym znaku Strzelca, sprzyjając zacieśnianiu więzi przyjaźni oraz spotkaniom z ludźmi, z którymi łączą was podobne pasje i zainteresowania. Pierwszy dzień miesiąca może przynieść konflikt lub niepotrzebną kłótnię ze względu na opozycję Wenus do Urana, dotyczy to jednak wyłącznie Wodników ze Słońcem w ostatnich stopniach znaku.

W pierwszej dekadzie miesiąca napięte aspekty między Słońcem a Marsem i Neptunem wywołają stres, związany z finansami, będziecie musieli wydać więcej, niż planowaliście lub otrzymacie mniej, niż byście chcieli – obie sytuacje spowodują frustrację, ale podczas nowiu w znaku Strzelca, do którego dojdzie 7 grudnia, uda wam się osiągnąć konsensus i wyjść na swoje. Również w tym dniu Merkury w Skorpionie zmieni bieg na prosty, ruszy do przodu i pomoże rozwiązać trudne zawodowe problemy, które nie dawały wam spokoju od początku miesiąca. 13 grudnia Merkury ponownie wkroczy do przyjaznego Strzelca i poprawi relacje z przyjaciółmi.

Druga dekada miesiąca będzie znacznie spokojniejsza, sekstyl Wenus do Saturna pomoże uporządkować zarówno finanse jak i życie osobiste, nie spodziewajcie się fajerwerków, ale sytuacja w ważnych związkach się ustabilizuje. Między 17 a 21 grudnia, kiedy Słońce utworzy trygon z Uranem, władcą waszego znaku, pojawi się szansa na sukces, spodziewajcie się zaskakujących wydarzeń, okazji łatwych do wykorzystania, nagłych i nieprzewidzianych zwrotów akcji – dotyczy to szczególnie Wodników urodzonych w trzeciej dekadzie znaku, wszyscy jednak odczują dobroczynny wpływ aspektu. Wpadniecie na szereg znakomitych pomysłów, które postanowicie natychmiast wprowadzić w życie. Koniunkcja Merkurego z Jowiszem w Strzelcu, pomiędzy 20 a 22 grudnia, pomoże podjąć słuszne decyzji we wszelkich sprawach związanych z nauczaniem, pobieraniem nauki oraz podróżami zagranicznymi. Czas sprzyja również nawiązywaniu znajomości z obcokrajowcami oraz poszerzeniu kontaktów międzynarodowych. Trygon Wenus do Neptuna, pod wpływem którego pozostaniecie między 18 a 23 grudnia, poprawi sytuację finansową i pozwoli zdobyć fantastyczne prezenty, które  okażą się bardzo trafione, pomimo że kupione w ostatniej chwili.

21 grudnia wieczorem Słońce opuści optymistyczny znak Strzelca i wkroczy do Koziorożca, rozpoczynając okres osłabionej kondycji, braku energii oraz obniżenia nastroju. Nie poddawajcie się lękom oraz obawie o przyszłość, bo wszystko dobrze się ułoży, skorzystajcie z bliskości rodzinny i starajcie się okazać wszystkim jak najwięcej ciepła.

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

Zobacz Magiczne Prezenty dla bliskich w CzaryMary.pl >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.