Horoskop na czerwiec 2019 roku dla Barana

Słońce w życzliwym znaku Bliźniąt do 21 czerwca zachęci do wymiany poglądów, komunikowania się z najbliższym otoczeniem, odnowienia kontaktu z rodzeństwem, wpłynie też na chęć podróżowania, szczególnie do 4 czerwca, dopóki w tym znaku przebywa również Merkury.

Pierwsze dni miesiąca okażą się korzystne dla osób, które nie boją się odważnych inwestycji, zachęci was do tego Wenus w trygonie najpierw do Saturna, następnie do Plutona. Pierwsza dekada miesiąca minie w miarę spokojnie i dostatnio za sprawą Wenus, przebywającej do 9 czerwca w Byku, potem sprawy zaczną się komplikować. Najpierw między 8 a 12 czerwca Słońce utworzy kwadraturę z Neptunem i opozycję z Jowiszem, co wprowadzi zamieszanie w międzynarodowe umowy i kontrakty, może też wpłynąć na opóźnienia w podróżach. Następnie Mars, władca waszego znaku, utworzy opozycję najpierw z Saturnem, a potem Plutonem, co wywoła komplikacje w życiu zarówno rodzinnym, jak i zawodowym.

Pomiędzy 12 a 23 czerwca zalecana jest ostrożność i wyważone postępowanie, ponieważ możecie natrafić na utrudnienia i w wyniku własnej impulsywności możecie stracić to, na czym wam zależy. W domu pojawią się ludzie, z którymi wam „nie po drodze”, w pracy odniesiecie wrażenie, że „rzucają wam kłody pod nogi”, tymczasem prawda jest taka, że potrzebować będziecie w tym czasie czynnego wypoczynku, aby rozładować stres i napięcie, idźcie na siłownię lub zajmijcie się „pracą u podstaw”- przekopcie ogród, posadźcie drzewo, zajmijcie się remontem lub przebudową mieszkania, starajcie się zająć umysł i ręce konstruktywnym wysiłkiem.

Pełnia Księżyca w znaku Strzelca, do której dojdzie 17 czerwca, zapowiada stresy dla osób podróżujących, może się zdarzyć, że zgubicie trasę, natraficie na objazdy lub spędzicie na lotniskach więcej czasu, niż było to w planie.

21 czerwca Słońce opuści przyjazny znak Bliźniąt i wkroczy do znaku Raka, sprawy domu i rodziny okażą się priorytetowe, starajcie się wykazać zainteresowanie dla spraw domowników, będą wam za to wdzięczni. W ostatnim tygodniu miesiąca warto wybrać się na urlop, do czego zachęca opozycja Wenus do Jowisza, zwłaszcza, że pojawią się niespodziewanie dodatkowe pieniądze, które możecie wydać na podróże.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.