Horoskop na czerwiec 2018 dla Raka

Do 21 czerwca, dopóki Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, możecie czuć się trochę osłabieni i pozbawieni energii, jednak Wenus w waszym znaku do 12 czerwca, w dodatku w znakomitej konfiguracji, przyniesie poczucie szczęścia i powodzenia. Wszystko za sprawą wielkiego trygonu w znakach wodnych, złożonego z Wenus, Jowisza i Neptuna. Krótko mówiąc – pierwszy tydzień czerwca może przynieść spełnienie marzeń, romantyczne spotkanie, cudowną podróż lub artystyczne wydarzenie, w którym grać będziecie pierwsze skrzypce. Dobrze poczujecie się również u siebie w domu, goszcząc cudzoziemców lub osoby, które przyjadą z zagranicy. To idealny moment na rozpoczęcie nauki gry na instrumencie lub zainteresowanie się każdym rodzajem twórczości. Raki zakochane, szczególnie urodzone w drugiej dekadzie znaku, przeżyją najbardziej romantyczne chwile, warto w tych dniach się zaręczyć, nie bójcie się wyznań miłości, nie spotkacie się z odrzuceniem. Również w stałych związkach zapanuje radosna atmosfera, wykorzystajcie ten czas, aby odbudować trudne relacje.

Jedynie między 3 a 8 czerwca, kiedy Wenus utworzy opozycję do Plutona, wystrzegajcie się osób zaborczych i nadmiernie kontrolujących, bo łatwo może was uwieść ktoś, kto na was nie zasługuje. Uważajcie też na zdrowie, a przepisane leki stosujcie zgodnie z instrukcją, u niektórych osób pojawią się też reakcje alergiczne na nieznane produkty, szczególnie pochodzenia zagranicznego.

12 czerwca Merkury wkroczy do waszego znaku, a zaraz następnego dnia opuści go Wenus, obie planety utworzą aspekt z nieprzewidywalnym Uranem. Pojawią się zmiany w relacjach z przyjaciółmi, niektóre związki mogą wprowadzić was w zdumienie i rozczarowanie, za to zawiążecie całkiem nowe, zaskakujące znajomości. Merkury w waszym znaku najpierw utworzy opozycję do surowego Saturna, a następnie wielki trygon do uszczęśliwiającego Jowisza i romantycznego Neptuna – jeśli uda wam się zachować rozsadek i umiar, los wynagrodzi Raki przyjemnościami, o jakich zawsze marzyły.

Druga dekada czerwca to okres sprzyjający podróżom, tak krótkim, jak i dłuższym, jeśli więc zaplanowaliście w tym czasie urlop, wrócicie zadowoleni i wypoczęci, uważajcie jedynie na wydatki, bo będziecie mieć lekką rękę do wydawania pieniędzy. 21 czerwca Słońce zawita do waszego znaku, tworząc do 26 czerwca obiecujący sekstyl z pozbawionym barier Uranem. Młode Raki rzucą się w wir spotkań towarzyskich, imprez i wydarzeń, w których pokażą się od najlepszej strony. Otworzycie drzwi swojego domu dla przyjaciół, którzy poczują się u was fantastycznie, będzie was to jednak sporo kosztować, więc ostatnie dni czerwca wprowadzą konieczność oszczędności i ograniczeń. Partnerzy zarówno osobiści, jak i biznesowi postawią twarde warunki, które musicie spełnić, aby utrzymać dobre relacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *