Horoskop na czerwiec 2018 dla Barana

Słońce w przyjaznym znaku Bliźniąt do 21 czerwca wpłynie na rozwój szeroko pojętej komunikacji, również Merkury do 12 czerwca zachęci Barany do przemieszczania się i przekazywania informacji.

Miesiąc rozpocznie się wielkim trygonem w znakach wodnych, złożonym z najbardziej dobroczynnych planet – zarówno Jowisz, jak i Wenus przynoszą szczęście, a połączony z nimi Neptun będzie miał również tendencję do wykazania pozytywnego działania. Na Barany układ ten wpłynie pobudzająco przede wszystkim w dziedzinie spraw rodzinnych oraz zawodowych, to również dobry czas na trafną inwestycję w nieruchomości. Długi weekend czerwcowy okaże się idealnym momentem dla miłosnych wyznań oraz romantycznych podróży we dwoje, nawet w stałych związkach zapanuje radość i harmonia.

Nic co piękne nie trwa wiecznie, między 3 a 10 czerwca spodziewajcie się więc przebudzenia z tego upojnego i marzycielskiego stanu – zaleje was fala wiadomości, z których trzeba będzie oddzielić ziarno od plew, kłamstwo od prawdy, plotkę od rzetelnej informacji. Przyczyni się do tego kwadratura Słońca, a także Merkurego do Neptuna, całe szczęście Merkury jest silny w swoim znaku, uda się wam więc wyciągnąć odpowiednie wnioski.

W drugiej dekadzie czerwca Mars w Wodniku utworzy koniunkcję z Południowym Węzłem Księżycowym, spodziewajcie się w tym czasie różnych dziwnych i niezrozumiałych sytuacji w gronie przyjaciół lub w grupie osób, z którymi łączą was wspólne zainteresowania. Niektóre osoby może zaskoczyć nielojalność ze strony wypróbowanych przyjaciół. Między 12 a 14 czerwca wpadniecie na świetny pomysł, jak usprawnić pracę nie rezygnując przy tym z obowiązków domowych, w praktyce jednak okaże się to mało wykonalne. Opozycja Merkurego do Saturna, pod wpływem której pozostaniecie między 14 a 17 czerwca uniemożliwi wprowadzenie w życie rewolucyjnych rozwiązań, osoba konserwatywna lub mało elastyczna zrobi wszystko, aby zablokować waszą inicjatywę. Kiedy 13 czerwca Wenus wkroczy do życzliwego znaku Lwa, staniecie się bardzo kochliwi, a opozycja Marsa do Wenus między 18 a 22 czerwca doda pikanterii każdej znajomości. Wolne Barany wyruszą na łowy, a niejedna randka zakończy się nad ranem. W stałych związkach natomiast może dojść do konfliktów, które najlepiej rozładować w sypialni.

Kiedy 21 czerwca Słońce zmieni znak i wkroczy do znaku Raka staniecie się bardziej leniwi i skłonni więcej czasu poświęcać rodzinie. Inwestycje w nieruchomości okażą się korzystne, ale wywołają konieczność ograniczeń w wielu dziedzinach. 27 czerwca Mars, władca waszego znaku, zmieni bieg na wsteczny i to jest znak, że czas na odpoczynek. Jeśli nie zaplanowaliście urlopu na ostatni tydzień czerwca, to liczcie się z nawałem pracy i zwiększonymi oczekiwaniami ze strony przełożonych, do czego przyczyni się opozycja Słońca do Saturna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.