Horoskop na czerwiec 2017 dla Strzelca

Trygon Słońca do Jowisza, pod wpływem którego pozostaniecie od 1 do 8 czerwca, sprzyja współpracy międzynarodowej, rozwojowi relacji przyjacielskich, podróżom zagranicznym i wszelkiego rodzaju odważnym przedsięwzięciom, w których liczy się rozmach i wizja. Na horyzoncie wolnych Strzelców pojawi się miłość, nowe owocne znajomości, znaczące kontakty. Nie siedźcie w domu, wybierzcie się w podróż, idźcie na imprezę, do znajomych, wszędzie tam, gdzie coś się dzieje, bo tuż za rogiem czeka na was szczęście i przychylność losu.

Jeszcze do 4 czerwca nękać was mogą jakieś nieprzyjemności, ale jak tylko Mars opuści znak Bliźniąt i wkroczy do znaku Raka, odetchniecie z ulgą i przestaniecie tak bardzo przejmować się opinią otoczenia. 7 czerwca Merkury opuści znak Byka i wkroczy do przeciwległych Bliźniąt, co pozwoli wam jeszcze bardziej poszerzyć krąg znajomych, poznać nowe dziedziny wiedzy, które przybliżą wam interesujące tematy.

Pełnia w waszym znaku, do której dojdzie 9 czerwca, wprowadzi zamieszanie i wywoła konflikt z partnerem, jeśli nie uda wam się opanować emocji, ale już między 12 a 15 czerwca, kiedy Merkury utworzy trygon do Jowisza, dogadacie się praktycznie w każdej dziedzinie, a szczególnie w sprawach związanych ze studiami, wyznawanym światopoglądem oraz podróżami zagranicznymi.

Opozycja Słońca w Bliźniętach do Saturna w waszym znaku, pod wpływem której pozostaniecie między 12 a 18 czerwca, wpłynie na pewien rodzaj zachowawczości z waszej strony, wywoła niepotrzebne obawy o przyszłość i ograniczy zaufanie do partnera, dotyczy to szczególnie osób urodzonych w ostatniej dekadzie znaku. Najważniejsze jednak, że Jowisz, władca waszego znaku, po wielomiesięcznej wędrówce „w złym kierunku”, już od 10 czerwca powróci do biegu prostego, co pozwoli również ruszyć do przodu wszystkim waszym sprawom.

Kiedy 21 czerwca Słońce i Merkury opuszczą przeciwległy znak Bliźniąt, natomiast Mars w Raku utworzy kwadraturę do Jowisza, zaczną się komplikować sprawy związane ze wspólnym stanem posiadania. Również wasze osobiste finanse ulegną zmianie, kiedy w ostatnich dniach czerwca Mars w Raku utworzy opozycję do Plutona w Koziorożcu, nie bierzcie w tych dniach kredytu, starajcie się raczej spłacić zaległe zobowiązania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *