Horoskop miesięczny na wrzesień 2023 dla Panny

Słońce przebywa w waszym znaku do 23 września, to najlepszy czas w roku, aby zadbać o osobiste sprawy i zatroszczyć się o swój dobrostan, szczególnie że Słońcu towarzyszy Merkury, władca Panny – co prawda do 15 września porusza się biegiem wstecznym, ale jest wystarczająco mocny, aby obdarzyć was sprawnością intelektualną i organizacyjną. W dniach od 6 do 10 września Słońce znajdzie się w trygonie do dobroczynnego Jowisza, przynosząc okazję do podróżowania oraz nawiązania korzystnych relacji międzynarodowych, aspekt sprzyja również edukacji i podnoszeniu kwalifikacji. Szansę na nieoczekiwaną podróż lub interesujący kontakt z cudzoziemcami przyniesie również nów Księżyca w waszym znaku w trygonie do inspirującego Urana, do którego dojdzie 15 września, tego dnia także Merkury wyjdzie z retrogradacji, możecie więc śmiało rozpoczynać innowacyjny projekt o międzynarodowym zasięgu. Ostrożność natomiast zachowajcie między 17 a 21 września, podczas opozycji Słońca do zwodniczego Neptuna w przeciwległych Rybach, ktoś może zechcieć was oszukać lub manipulować opinią, jednak trygon Słońca do Plutona, pod wpływem którego pozostaniecie od 19 do 23 września podpowiada, że nie pozwolicie sobie „ w kaszę dmuchać”, wykażecie się zdecydowaniem, niezłomnością i asertywnością. 23 września Słońce opuści wasz znak, wkroczy do Wagi i skieruje uwagę na finanse oraz zawierane kontrakty i umowy. 29 września pełnia Księżyca w Baranie okaże się wyjątkowo emocjonująca, towarzyszyć jej bowiem będą zmienne aspekty Wenus z Marsem i Uranem, może dojść do zerwania jakiejś umowy, co będzie miało wpływ na spodziewane przychody.

Merkury, wasz władca, przez cały miesiąc nie opuści znaku Panny, ale w pierwszej połowie miesiąca będzie w retrogradacji, unikajcie w tym czasie podejmowania ważnych życiowych decyzji, pomimo że już 4 września, gdy Merkury znajdzie się w trygonie do szczodrego Jowisza oraz 6 września, kiedy utworzy koniunkcję ze Słońcem, pojawi się szansa na sukces i podniesienie statusu społecznego – wasza praca, osobowość lub dokonania zostaną docenione i zauważone. Lepiej poczekać do końca miesiąca, kiedy Merkury ponowi korzystny aspekt z Jowiszem a następnie Uranem, wtedy możecie być pewni słuszności swoich decyzji, które przyniosą satysfakcję i uznanie.

Wenus przez cały miesiąc przebywa w znaku Lwa, skłaniając do skrytych romansów oraz ukrywania dochodów i wydatków, między 16 a 18 września utworzy napięty aspekt z dobroczynnym Jowiszem, co przyniesie wiele przyjemności, ale nie zechcecie dzielić się nimi z innymi, również aspekty Wenus z Marsem i Uranem w ostatnich dniach miesiąca, podczas pełni Księżyna, zapowiadają kontrowersje w sprawach dotyczących związków oraz rozliczeń finansowych, co wzbudzi wiele emocji i może doprowadzić do zerwania jakiejś relacji.

Mars również przez cały miesiąc nie zmieni znaku, tranzytując Wagę, co będzie miało wpływ na zawieranie umów finansowych, możecie być bardzo aktywni w tej dziedzinie, ale Mars w Wadze jest słaby, w dodatku nie tworzy tym miesiącu aspektów, poza sekstylem z Wenus w końcówce września, umowy mogą więc okazać się mało satysfakcjonujące i trudne w negocjacji.

Karty Tarota dla początkujących

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *