Horoskop miesięczny na wrzesień 2023 dla Barana

Słońce tranzytuje znak Panny do 23 września, nie pozwalając zapomnieć o pracy, wymagającej dokładności i precyzji, kierując uwagę na sprawy zdrowia i właściwą dietę. W dniach 6 – 10 września obowiązków zawodowych będzie aż nadto, okażą się jednak bardzo opłacalne, dlatego warto przyłożyć się do ich wykonania, trygon Słońca do Jowisza obdarzy was za to poprawą sytuacji materialnej. 15 września dojdzie do nowiu Księżyca w pracowitej Pannie w trygonie do innowacyjnego Urana w Byku, co może oznaczać rozpoczęcie w najbliższym czasie nowego przedsięwzięcia, niektóre Barany otrzymają nieoczekiwane zlecenie, wymagające niecodziennego podejścia do problemów, okaże się jednak dobrze płatne. Między 17 a 21 września Słońce ustawi się w opozycji do zwodniczego Neptuna, mogą pojawić się jakieś nieokreślone dolegliwości, wykonanie zleconych zadań okaże się trudne do ogarnięcia, ale już w dniach od 19 do 23 września, gdy pozostaniecie pod wpływem trygonu Słońca do Plutona, odnajdziecie w sobie siłę i motywację do pokonania wszelkich przeciwności. 23 września Słońce wkroczy do przeciwległej Wagi, rozpoczynając miesiąc, w którym sprawy partnera okażą się ważniejsze od waszych osobistych i trzeba będzie skupić na nich uwagę, co może wzbudzić emocjonalny sprzeciw, szczególnie jasno pokaże to pełnia Księżyca, do której dojdzie 29 września w waszym znaku.

Mars przez cały miesiąc przebywa w przeciwległej Wadze, co może stać się przyczyną frustracji, brakować wam bowiem będzie cierpliwości do zajmowania się sprawami innych ludzi, zamiast własnymi, Mars jednak nie utworzy w tym czasie tylko jeden aspekt – sekstyl z Wenus w ostatnich dniach miesiąca, rozbudzając potrzeby seksualne, energia więc raczej nie znajdzie ujścia.

Wenus w życzliwym Lwie już 4 września wyjdzie z retrogradacji, sprawy uczuciowe zaczną więc zmierzać we właściwym kierunku, mogą jednak rozbudzić nadmierny apetyt na romanse, zwłaszcza w przypadku Baranów pozostających w stanie wolnym, kiedy między 16 a 18 września Wenus znajdzie się w kwadraturze do Jowisza, natomiast w ostatnich dniach miesiąca, podczas kwadratury Wenus do Urana, możliwe są spięcia, a nawet zerwania relacji między kochankami, czekają was też w tym czasie nieoczekiwane wydatki.

4 września cofający się Merkury w znaku Panny ustawi się w trygonie do Jowisza, dwa dni później znajdzie się „w sercu” Słońca, to znakomita okazja, aby powrócić do niektórych zadań i zleceń i dokonać poprawek, bo okażą się bardzo dochodowe i uzyskają pochlebne opinie. 15 września Merkury w Pannie powróci do biegu prostego i 25 września ponownie znajdzie się w trygonie do Jowisza – niektóre Barany zaczną odcinać kupony od wcześniej wykonanej pracy, to również dobry moment do podróżowania oraz zakupu środków elektronicznych.

Karty Tarota dla początkujących

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *