Horoskop miesięczny na wrzesień 2022 dla Barana

Słońce do 23 września przebywa w znaku pracowitej Panny, co skieruje uwagę na nadrabianie powakacyjnych zaległości, energię skoncentrujecie również na sprawach związanych ze zdrowiem, ochroną jelit oraz dostosowaniem diety do swoich preferencji. Warto przyłożyć się do wykonania zleconych zadań, bo w okolicach pełni Księżyca, do której dojdzie 10 września, w koniunkcji z Neptunem i w aspekcie z przynoszącym niespodziewane okazje okazję Uranem, możecie otrzymać gratyfikację, jakiej się nie spodziewacie. Między 15 a 21 września Słońce znajdzie się najpierw w opozycji do Neptuna, następnie w trygonie do Plutona, co sprzyja wszelkim działaniom związanym z rozwojem osobistym, niektóre Barany, zwłaszcza cierpiące na choroby przewlekłe lub autoimmunologiczne, będą musiały zwrócić większą uwagę na stan zdrowia, ale uważajcie, bo diagnoza może być niejasna i trzeba będzie badanie powtórzyć.

23 września Słońce wkroczy do przeciwległej Wagi, od razu znajdzie się w ścisłej koniunkcji z wycofującym się z tego znaku Merkurym, jest to dobry moment na przeprowadzenie niedokończonych rozmów i wyjaśnienie spraw dotyczących problemów i nieporozumień w relacjach. Pobyt Słońca w tym znaku to znakomity czas na nawiązanie interesujących znajomości – 25 września dojdzie do nowiu Księżyca w znaku Wagi w opozycji do Jowisza w waszym znaku, co sprzyja rozpoczynaniu miłosnych związków, artystycznych projektów i realizacji kreatywnych pomysłów, na razie jednak zaplanujcie sobie działania a ich wdrożenie odłóżcie przynajmniej do 2 października, kiedy Merkury wyjdzie z retrogradacji.

Mars, władca waszego znaku, do 25 marca 2023 roku tranzytuje znak Bliźniąt, co zwiększy mobilność, zachęci do działania w zakresie spraw edukacyjnych, rozwinie zdolności komunikacyjne, zachęci do podróżowania – szczególnie w pierwszych dniach miesiąca, kiedy Mars znajdzie się w korzystnym aspekcie z przebywającym w waszym znaku dobroczynnym Jowiszem. Między 14 a 18 września kwadratura Wenus do Marsa wprowadzi napięcia w związkach, możecie stać się nadmiernie krytyczni i wymagający wobec osób, które darzycie uczuciem. Ostatni tydzień miesiąca, kiedy Mars znajdzie się w trygonie z konsekwentnym Saturnem, sprzyja realizacji ambicji, staniecie się w tym czasie wyjątkowo skuteczni we wszelkich działaniach związanych z komunikacją oraz bardzo pomocni w stosunku do przyjaciół przeżywających trudne chwile.

5 września Wenus opuści życzliwego Lwa i wejdzie do znaku Panny, w którym pozostanie do 29 września, nie jest to więc zbyt korzystny miesiąc dla spraw miłosnych, bo Wenus w Pannie jest w upadku, nie może więc rozwinąć w pełni swojego potencjału – będziecie w tym czasie zbyt krytyczni w stosunku do bliskich wam osób. W dniach 18–22 września Wenus utworzy trygon z nieprzewidywalnym Uranem, co wpłynie w sposób zaskakujący na wasze finanse, możecie otrzymać wynagrodzenie mniejsze lub większe niż się spodziewaliście. Między 24 a 28 września Wenus w trygonie do Plutona wzbudzi nadmierne pożądanie, trudne do spełnienia. 29 września Wenus zawita do przeciwległej Wagi, nadejdzie czas na miłość i rozwój każdego rodzaju partnerstwa, sprawy związków nabiorą jeszcze większego znaczenia.

Merkury do 23 września przebywa w przeciwległym znaku Wagi, ale już 10 września zmieni bieg na wsteczny, do 2 października nie jest więc korzystne rozpoczynanie związków, zawieranie ważnych umów i zakup sprzętu elektronicznego. Od 17 do 21 września Merkury znajdzie się w opozycji do przebywającego w waszym znaku Jowisza, co sprzyja naprawieniu relacji w związkach, zmianie warunków kontraktów, szczególnie międzynarodowych, wyjazdom zagranicznym do miejsc, które wielokrotnie odwiedzaliście. 23 września Merkury wycofa się do znaku Panny, w którym jest wyjątkowo mocny, ostatni tydzień miesiąca pomoże naprawić błędy popełnione w zakresie spraw zdrowotnych oraz związanych z wykonywaniem zleceń. Od 25 do 28 września pozostaniecie pod wpływem koniunkcji Merkurego z Wenus i trygonu z Plutonem, to dobry czas, aby wyjaśnić wszystkie „zamiecione pod dywan”, ukrywane problemy w związkach, które teraz można śmiało wydobyć na światło dzienne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *