Horoskop miesięczny na wrzesień 2021 dla Ryb

Słońce przebywa w przeciwległym znaku Panny do 22 września, skupiając uwagę na sprawach partnerskich, negocjacjach i umowach. Między 5 a 9 września nów Księżyca w trygonie z Uranem zapowiada początek nowej znajomości, przyjaźni lub związku z osobą, od której wiele możecie się nauczyć. Niektóre Ryby spotkają na swej drodze bratnią duszę, warto więc otworzyć się na to, co nieoczekiwane i zaskakujące. Marzenia o idealnym partnerstwie rozbudzi między 12 a 16 września opozycja Słońca w Pannie do Neptuna w waszym znaku, uważajcie tylko na to, aby mieć bardziej realistyczne podejście, bo łatwo możecie ulec iluzji patrząc na partnera przez pryzmat „różowych okularów”.

W dniach od 15 do 19 września trygon Słońca do Plutona zweryfikuje wasze podejście do przyjaźni, niektóre Ryby zmierzą się z problemami osób trzecich, które poproszą je o wsparcie, jednocześnie jest to bardzo dobry moment na rozpoczęcie terapii lub skorzystanie z warsztatów rozwoju osobistego. Pełnia Księżyca, do której dojdzie 20 września w waszym znaku, wywoła mnóstwo emocji w związkach partnerskich, zobaczycie jasno co was łączy a co dzieli. 22 września Słońce opuści przeciwległy znak Panny i przejdzie do Wagi, rozpoczynając miesiąc, w którym skupicie się na zarządzaniu wspólną własnością oraz na inwestowaniu swoich środków finansowych. W ostatnich dniach miesiąca trygon Słońca do Saturna zachęci do rozsądnego zarządzania oszczędnościami.

Merkury w Wadze przez cały miesiąc skłoni do rozmyślań o przemijaniu i konieczności zabezpieczenia przyszłości. Dni między 3 a 6 września, gdy Merkury znajdzie się w korzystnym aspekcie z Saturnem, sprzyjają negocjacjom oraz inwestycjom w nieruchomości. Trygon Merkurego do Jowisza między 18 a 22 września ma szansę przynieść pozytywne rozwiązania, chociaż kwadratura Merkurego do potężnego Plutona zapowiada w ostatniej dekadzie miesiąca naciski i presję ze strony przyjaciół, którym nie spodobają się wasze poglądy. 28 września Merkury zmieni bieg na wsteczny.

Dni od 4 do 8 września, gdy Wenus znajdzie się w trygonie z Jowiszem i w kwadraturze z Plutonem, okażą się korzystne dla inwestycji i finansowych spekulacji. 10 września Wenus wkroczy do przyjaznego Skorpiona, jest tam jednak słaba, więc w niewielkim tylko stopniu skorzystacie z jej dobrodziejstw. Między 15 a 19 września napięty aspekt Wenus z Saturnem sygnalizuje ograniczenia w przemieszczaniu się oraz trudności w kontaktach z osobami, od których możecie się czegoś nauczyć, natomiast opozycja Wenus do Urana wprowadzi rewolucyjne zmiany w najbliższym otoczeniu. Ostatnie dni miesiąca przyniosą poprawę relacji, gdy Wenus utworzy trygon z Neptunem w waszym znaku.

Mars w przeciwległym znaku Panny może doprowadzić do poważnych konfliktów w związkach, zwłaszcza między 3 a 9 września, kiedy utworzy trygon z pobudliwym Plutonem w Koziorożcu – jakaś przyjaźń może nie wytrzymać próby. 15 września Mars opuści przeciwległy znak Panny i przejdzie do Wagi, tracąc wiele ze swojej mocy, aktywność skierujecie na inwestycje, szczególnie ostatni tydzień września okaże się korzystny dla lokowania pieniędzy w nieruchomościach, do czego zachęci trygon Marsa do Saturna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *