Horoskop miesięczny na styczeń 2023 dla Barana

Słońce w ambitnym Koziorożcu pozostanie do 20 stycznia, kierując całą energię i uwagę na realizowanie postawionych przed sobą celów oraz cierpliwe pokonywanie kolejnych szczebli kariery, na szczęśliwe zbiegi okoliczności mogą liczyć przede wszystkim Barany urodzone jeszcze w marcu. Od 3 do 7 stycznia pozostaniecie pod wpływem trygonu Słońca do rewolucyjnego Urana, co zapowiada korzystne, chociaż niespodziewane okazje zawodowe, które wróżą dobre zarobki. W nocy z 6 na 7 stycznia dojdzie do pełni Księżyca w znaku Raka, cofający się Merkury znajdzie się zaraz potem „w sercu” Słońca, nie jest to jednak właściwy moment na podejmowanie decyzji, zwłaszcza dotyczących ważnych spraw związanych z karierą lub sprawami rodzinnymi, bo chociaż będzie się wam wydawać, że myślicie jasno, kierować wami będą emocje – wyjątek stanowi sytuacja dotycząca projektów i spraw, które się powtarzają lub są realizowane cyklicznie. Między 11 a 15 stycznia sekstyl Słońca z intuicyjnym Neptunem stworzy okazję, aby zrealizować swoje ukryte zawodowe marzenia, to również dni, w których najwięcej korzyści osiągną twórcy i artyści. Między 16 a 20 stycznia koniunkcja Słońca z Plutonem zapowiada niezbyt dobrą atmosferę w pracy, ktoś może na was wywierać nacisk, zmuszając do działań niezgodnych z waszym systemem wartości. 20 stycznia Słońce zmieni znak i wkroczy do życzliwego Wodnika, kierując uwagę na relacje towarzyskie, rozwój przyjaźni, sprawy związane z działalnością społeczną. Następnego dnia dojdzie do nowiu Księżyca, w gronie przyjaciół czekają was zmiany – zamkniecie jedną znajomość, rozpoczniecie drugą. Między 22 a 27 stycznia sekstyl Słońca do Jowisza w waszym znaku przyniesie wyraźne korzyści, wynikające z zawartych wcześniej przyjaźni, niektóre Barany wybiorą się w podróż zagraniczną, inne zainteresują się kursem, które zmieni ich życie na lepsze. W ostatnich dniach miesiąca trygon Słońca do Marsa napełni was energią, zrobi się o was głośno, zaczniecie jasno i asertywnie wyrażać swoje opicie.

Mars, władca waszego znaku przebywający w życzliwych Bliźniętach, 12 stycznia wyjdzie z retrogradacji i zacznie poruszać się do przodu, wzrośnie mobilność i chęć do działania, szczególnie w zakresie komunikacji, zaczniecie być bardziej asertywni oraz widoczni w mediach społecznościowych, zwłaszcza pod koniec miesiąca, kiedy Słońce utworzy trygon z Marsem.

Miesiąc rozpocznie się koniunkcją Wenus z Plutonem, co może wydobyć na wierzch problemy w związkach, ale już 3 stycznia Wenus opuści obowiązkowego Koziorożca i wejdzie do życzliwego Wodnika, pozostając tam do 27 stycznia, sprawy miłości i przyjaźni nabiorą blasku, zwłaszcza między 3 a 7 stycznia, gdy Wenus znajdzie się w dobroczynnym sekstylu z Jowiszem w waszym znaku. Bardzo romansowo zrobi się w dniach od 7 do 11 stycznia, gdy planeta miłości i przyjemności utworzy namiętny trygon z Marsem, zaczniecie flirtować z osobą z grona przyjaciół, randki okażą się ekscytujące i udane. Na relacje w przyjaźni uważajcie między 13 a 17 stycznia, gdy Wenus ustawi się w kwadraturze do nieprzewidywalnego Urana, ktoś może wywołać niepotrzebną kłótnię. Między 21 a 24 stycznia koniunkcja Wenus z Saturnem sprawi, że poczujecie się samotni, trudno wam będzie wyrazić swoje uczucia. 27 stycznia Wenus zmieni znak i wejdzie do Ryb, gdzie jej siła wzrasta, skłania jednak do ukrywania romansów i prawdziwych uczuć.

Merkury w Koziorożcu biegnie ruchem wstecznym do 18 stycznia, w tym czasie sprawy zawodowe mogą podlegać perturbacji w wyniku niewłaściwej komunikacji. W pierwszych dniach stycznia, gdy Merkury znajdzie się w sekstylu z Neptunem, ktoś powierzy wam swoje tajemnice, mogą jednak w przyszłości okazać się nieprawdą. 7 stycznia, podczas pełni Księżyca w Raku, Merkury znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem, co zwykle jest korzystne, następnego dnia utworzy trygon z inspirującym Uranem, warto w tych dniach przedstawić szefom ponownie swoje pomysły, które kiedyś zostały odrzucone, unikajcie jednak rozpoczynania zupełnie nowych projektów, bo istnieje prawdopodobieństwo, że się z nich wycofacie. Zielone światło pojawi się po 18 stycznia, kiedy Merkury zmieni bieg na prosty, zwłaszcza w ostatnich dniach miesiąca, ponieważ Merkury ponownie znajdzie się w korzystnym trygonie z Uranem w Byku, co pozwoli podjąć szybkie i rewolucyjne decyzje dotyczące finansów.

Nowy Czwarty Wymiar jest już dostępny >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *