Horoskop miesięczny na styczeń 2022 dla Wodnika

Jowisz w znaku Ryb wpłynie na poprawę finansów, możecie liczyć też w tym i w najbliższych miesiącach na dobrze płatne propozycje pracy.  Słonce przebywa do 20 stycznia w znaku Koziorożca, co zwykle osłabia was energetycznie, dlatego wskazany jest w tym czasie odpoczynek i dbałość o dobre samopoczucie. 2 stycznia nów Księżyca w trygonie do Urana zapoczątkuje zmiany w rodzinie i w stanie posiadania, ale mogą one nie być dla was korzystne. Koniunkcja cofającej się Wenus ze Słońcem w znaku Koziorożca przywróci wspomnienia o ukrytym romansie, może też skłonić niektóre Wodniki do przygody miłosnej.  Sekstyl Słońca do Neptuna między 9 a 13 stycznia pozwoli cieszyć się dodatkowym dochodem, ale kwadratura Marsa do Neptuna sprawi, że pieniądze bardzo szybko się rozejdą.

17 stycznia dojdzie do pełni Księżyca w znaku Raka, towarzyszyć jej będzie koniunkcja Słońca z potężnym Plutonem, niektóre wiadomości dotyczące rozwijającej się pandemii lub stan zdrowia bliskich z otoczenia wywołają niepokój i wydobędą na wierzch ukryte lęki. 20 stycznia Słońce wkroczy wreszcie do waszego znaku, odzyskacie więc wigor i energię, 23 stycznia koniunkcja Merkurego ze Słońcem pozwoli cieszyć się spotkaniem z kimś dawno nie widzianym. Ostatnie dni miesiąca okażą się bardzo nerwowe za sprawą kwadratury Słońca do Urana, ktoś z domowników wyprowadzi was z równowagi.

Wenus w Koziorożcu porusza się biegiem wstecznym do 29 stycznia, skłaniając niektóre Wodniki do skrywania uczuć, zwłaszcza między 3 a 8 stycznia sekstyl Wenus do Neptuna rozbudzi wyobraźnię i zatęsknicie za tym, co było. Także pod koniec miesiąca trygon Wenus do Urana wywoła silne i nieoczekiwane uczucia. Niektóre Wodniki zaczną wspierać rewolucyjne zmiany w domu lub w rodzinie.

Mars do 24 stycznia przebywa w życzliwym znaku Strzelca, będziecie więc nadal mocno aktywni w kontaktach z przyjaciółmi. Między 9 a 13 stycznia kwadratura Marsa do Neptuna sprawi, że wiele pieniędzy wydacie na sprawy, które nie są tego warte. 24 stycznia Mars zmieni znak i wejdzie do Koziorożca, wasza zawodowa aktywność sprawi, że głowę podniosą ukryci wrogowie, nie powinniście się jednak tym przejmować, tylko robić swoje.

Merkury 2 stycznia wejdzie do waszego znaku, odzyskacie rozsądek i pragmatyczne podejście do rzeczywistości. Między 12 a 16 stycznia kwadratura Merkurego do Urana wywoła burze umysłową i dyskusje z członkami rodziny, starajcie się zdystansować do pojawiających się problemów i spojrzeć na nie z dystansem. 15 stycznia Merkury w waszym znaku wejdzie w retrogradację, co okaże się dla was wyjątkowo znaczące, do 4 lutego unikajcie popisywania umów, angażowania się w spory, podejmowania ważnych życiowych decyzji, zrezygnujcie tez chwilowo z zakupu sprzętu elektronicznego. 26 stycznia Merkury ponownie wycofa się do Koziorożca, przestaniecie więc dzielić się z otoczeniem swoimi poglądami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *