Horoskop miesięczny na styczeń 2021 dla Barana

Słońce do 19 stycznia przebywając w znaku ambitnego Koziorożca skupi waszą uwagę na karierze, obdarzając was energią, niezbędną aby utrzymać się na rynku pracy w trudnych czasach przemian, związanych z epidemią koronawirusa. Pierwszy tydzień miesiąca upłynie dosyć spokojnie i bez większych wstrząsów, ale może się okazać, że jest to cisza przed burzą. Nie pozwólcie, aby sekstyl Słońca do Neptuna między 7 a 9 stycznia uśpił waszą czujność. Zbierajcie ukryte informacje, słuchajcie intuicji, gdyż między 12 a 14 stycznia znajdziecie się pod mocnym wpływem nowiu Księżyca w znaku Koziorożca w koniunkcji z Plutonem. Jednocześnie Mars w Byku utworzy napiętą kwadraturę z Saturnem w Wodniku – układ ten sygnalizuje zakończenie pewnego etapu zawodowego i rozpoczęcie całkiem nowej drogi, która wymaga głębokiej transformacji. Tylko od was zależy, czy zmieniające się okoliczności potraktujecie jako wyzwanie, skłaniające do rozwoju, czy też kurczowo trzymać się będziecie starego, co zakończy się prawdopodobnie porażką.

Jeszcze więcej zmian zapowiada układ planet między 18 a 24 stycznia, gdy Mars z Uranem w koniunkcji utworzą kwadraturę z Jowiszem w Wodniku – niektóre znajomości będą miały tendencję do zakończeń, pojawią się problemy finansowe, przyjaciele znajdą się w trudnej sytuacji materialnej, co wpłynie na wzajemne relacje. 19 stycznia Słońce zmieni znak i wkroczy do Wodnika, niektóre Barany zaangażują się w działalność społeczną lub postanowią zmienić coś w grupie osób, z którymi łączy ich wspólnota zainteresowań. Ostatnia dekada miesiąca może mieć burzliwy przebieg, ponieważ Słońce w Wodniku znajdzie się najpierw w koniunkcji z Saturnem, następnie w kwadraturze do Urana a 28 stycznia, podczas pełni Księżyca w znaku Lwa, utworzy koniunkcję z Jowiszem – ograniczenia zewnętrzne wywołają sprzeciw, sytuacja materialna ulegnie radykalnej zmianie, ale ostatecznie pojawią się nieoczekiwane okoliczności, które pozwolą wyjść obronną ręką z trudnych sytuacji.

Mars w waszym znaku przebywał będzie do 7 stycznia, wykorzystajcie ten czas na zakończenie ważnych spraw, wymagających siły i zaangażowania, bo gdy przesunie się do Byka, stracicie sporo zapału, a sytuacja zmusi was do skupienia energii na zabezpieczeniu stanu posiadania. Szczególnie między 18 a 24 stycznia nastąpią radykalne zmiany w podejściu do zarabiania pieniędzy, niektóre osoby dojdą do wniosku, że najwyższy czas przenieść interesy do internetu.

Wenus na początku stycznia przebywa w życzliwym znaku Strzelca, ułatwiając kontakty międzyludzkie, kiedy 8 stycznia zmieni znak i wkroczy do Koziorożca znajdzie się w trygonie z Marsem w Byku, co sprzyja miłości i namiętnym romansom, zachęca jednocześnie do zdobycia bogactwa. Między 12 a 14 stycznia trygon Wenus do Urana ułatwi zdobycie awansu lub nowej, lepiej płatnej pracy, natomiast osoby wolne mają szansę nawiązać niespodziewany romans z osobą, z którą do tej pory nawiązywały relację tylko zawodową.

Merkury na początku miesiąca sprawi, że myśleć będziecie głównie o karierze, ale kiedy 8 stycznia wkroczy do przyjaznego znaku Wodnika, staniecie się bardzo kreatywni, pomysłowi i skłonni do eksperymentów.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *