Horoskop miesięczny na styczeń 2020 roku dla Panny

Słońce w znaku Koziorożca do 20. stycznia skupi całą waszą uwagę na sprawach dzieci oraz na rozwoju hobby i zainteresowań sprawiających wam najwięcej przyjemności. Merkury w koniunkcji z Jowiszem oraz Południowym Węzłem Księżycowym między 2. a 4. stycznia zapowiada powrót kontaktów międzynarodowych, które jednak mogą obecnie okazać się problematyczne. Od 7. do 9. stycznia Merkury oraz Słońce w sekstylu do Neptuna podkreślą znaczenie szczerości oraz wzbudzą potrzebę posługiwania się intuicją w kontaktach z partnerami zarówno osobistymi, jak i biznesowymi. W niektórych przypadkach bliscy oczekiwać będą od was wsparcia, a nawet opieki, nie zapominajcie o tym, że przesłaniem znaku Panny jest szeroko pojęta służba wszystkim potrzebującym.

10. stycznia dojdzie do pełni połączonej z zaćmieniem Księżyca w życzliwym znaku Raka, co wzbudzi wiele emocji – okaże się to najbardziej istotne dla osób posiadających dzieci, uświadomicie sobie, że każdy potrzebuje własnej przestrzeni i nikt nie lubi być zmuszany do czegokolwiek. Koniunkcja Merkurego, Słońca, Saturna i Plutona, do której dojdzie między 11. a 15. stycznia sprawi, że zapragniecie połączyć przeciwieństwa, niektóre Panny odkryją nowe hobby, inne zaangażują się w trudną i potencjalnie toksyczną relację o charakterze miłosnym, która najpierw wydawać się będzie miłą rozrywką, ale w przyszłości doprowadzić może do trudnych i nierozwiązywalnych problemów.

13. stycznia Wenus wkroczy do przeciwległego znaku Ryb i miedzy 14. a 18. stycznia utworzy elektryzujący sekstyl z nieprzewidywalnym Uranem – Panny urodzone w pierwszej dekadzie znaku (24.08-03.09) czy chcą, czy nie chcą wpadną w sidła jeśli nie miłości, to co najmniej silnego zauroczenia, kwadratura Merkurego z Uranem sprawi, że próba racjonalizacji uczuć okaże się niewykonalna. 

20. stycznia Słońce zmieni znak i wkroczy do Wodnika, kierując waszą uwagę na sprawy ochrony zdrowia. Kwadratura Słońca do Urana między 21. a 25. stycznia może wywołać dolegliwości wynikające z nadwrażliwości systemu nerwowego, starajcie się zrelaksować lub wyjechać na kilka dni w odludne miejsce. Wenus w sekstylu do Jowisza sprawi, że poczujecie się szczęśliwi i szczodrze obdarzeni przez los, ale kwadratura Marsa do Wenus i Neptuna w ostatnich dniach miesiąca wywoła niepotrzebne utarczki i próbę wymuszenia tego, co z łatwością możecie otrzymać bez wysiłku – nie taranujcie drzwi, które są otwarte.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.