Horoskop miesięczny na sierpień 2023 dla Barana

Słońce tranzytuje życzliwego Lwa do 23 sierpnia, przynosząc sporą dozę energii, którą warto wykorzystać na samorozwój i wszelkiego rodzaju rozrywki, czemu sprzyja okres wakacyjny. Już 1 sierpnia dojdzie do pierwszej w tym miesiącu rozbudzającej emocje pełni w przyjaznym Wodniku, której towarzyszy trygon Marsa, władcy waszego znaku, do szczodrego Jowisza w zasobnym Byku, to znakomity moment na działania, przynoszące poprawę sytuacji materialnej, aktywna praca okaże się opłacalna. Słońce w kwadraturze do Jowisza od 5 do 9 sierpnia również wpłynie na wzrost finansów, istnieje jednak niebezpieczeństwo, że przecenicie swoje możliwości i zainwestujecie w przedmioty luksusowe, na zasadzie „łatwo przyszło, łatwo poszło”. Niektóre Barany wybiorą się na ekskluzywne wakacje, co okaże się mocno kosztowne. Dni między 12 a 14 sierpnia, gdy Wenus znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem, sprzyjają wakacyjnym romansom i czerpaniu przyjemności z tego, co może zaoferować życie kulturalne. 16 sierpnia nów Księżyca w rozrywkowym Lwie w kwadraturze do rewolucyjnego Urana może przynieść nieoczekiwane wydarzenie, które skłoni do rozpoczęcia twórczego projektu, dającego szansę na spore zyski, wiązać się to jednak będzie z nadmiernym ryzykiem. 23 sierpnia Słońce opuści życzliwego Lwa i wkroczy do sumiennej Panny, rozpoczynając miesiąc, w którym energię skierujecie na powrót do codziennych zadań i nadrabianie zaległości w pracy. Szczególnie wymagający okaże się okres od 25 do 29 sierpnia, gdy pozostaniecie pod wpływem opozycji Słońca do Saturna, niektóre Barany poczują się nadmiernie obciążone obowiązkami zawodowymi. Druga pełnia Księżyca w tym miesiącu, tym razem w Rybach, do której dojdzie 31 sierpnia, może rozbudzić emocje i osłabić zdrowie osób zbyt mało dbających o wypoczynek i równowagę w wydatkowaniu energii życiowej.

Mars w Pannie do 27 sierpnia będzie was stymulował do intensywnej aktywności fizycznej oraz umysłowej, szczególnie w pierwszych dniach sierpnia, podczas działania trygonu Marsa do Jowisza, to również znakomity czas na porządki w dziedzinie zdrowia, warto zrobić badania i odwiedzić specjalistów, jeśli wam coś dolega. Do radykalnych zmian skłoni trygon Marsa do rewolucyjnego Urana podczas nowiu Księżyca w okolicach 16 sierpnia. Między 20 a 24 sierpnia Mars w opozycji do Neptuna rozbudzi wątpliwości odnośnie stosowanej terapii, wasza praca może nie przynieść oczekiwanych rezultatów. Między 23 a 27 sierpnia, gdy Mars ustawi się w trygonie do potężnego Plutona a Słońce w opozycji do Saturna, będziecie skłonni postawić wszystko na jedną kartę, próbując przekroczyć własne ograniczenia, zarówno ochrona zdrowia, jak i praca zawodowa okażą się wyzwaniem. 27 sierpnia Mars wejdzie do przeciwległej Wagi, staniecie się niezwykle aktywni w budowaniu relacji partnerskich.

Wenus w życzliwym Lwie przez cały miesiąc porusza się biegiem wstecznym, przynosząc powrót niektórych miłosnych relacji, skłonić też może do wydatków na przedmioty luksusowe, niekoniecznie potrzebne, zwłaszcza miedzy 7 a 11 sierpnia, gdy znajdzie się w kwadraturze z impulsywnym Uranem oraz od 12 do 14 sierpnia, podczas koniunkcji z energetycznym Słońcem. Między 20 a 24 sierpnia Wenus w kwadraturze do Jowisza przyniesie zyski, może jednak sprawić, że pieniądze równie szybko, jak się pojawią, tak też znikną, wydane na komfort i luksusowe przyjemności.

Merkury w Pannie przebywa przez cały miesiąc, co jest bardzo korzystne dla ochrony zdrowia oraz wykonywania prac zleconych, szczególnie gdy zaangażowany jest umysł, 24 sierpnia wejdzie w retrogradację, co pomoże wprowadzić niezbędne poprawki w realizowanych projektach. W pierwszych dniach miesiąca opozycja Merkurego do Saturna może wprowadzić ograniczenia w kontaktach ze służbą zdrowia, natomiast w okolicy 10 sierpnia trygon do Jowisza ułatwi podejmowanie finansowych decyzji. Po 24 sierpnia unikajcie rozpoczynania ważnych przedsięwzięć.

Karty Tarota dla początkujących

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *