Horoskop miesięczny na sierpień 2022 dla Skorpiona

Słońce w Lwie przebywa do 23 sierpnia, kierując energię na rozwój kariery – Skorpionom, które w tym czasie wybiorą się na urlop, trudno będzie oderwać się od spraw zawodowych, zwłaszcza że na początku tygodnia trygon Słońca z Jowiszem zapowiada interesującą okazję do podniesienia swojego statusu, jednocześnie koniunkcja Marsa z Uranem i Północnym Węzłem Księżycowym w sekstylu z Wenus przyniesie nową, nieoczekiwaną, interesującą znajomość. Skorpiony w stałych związkach mogą popaść w konflikty z partnerami, pojawi się tendencja do zakończenia związków nie spełniających oczekiwań.

Między 8 a 14 sierpnia Słońce znajdzie się w kwadraturze do buntowniczego Urana w przeciwległym Byku, w nocy z 11 na 12 sierpnia dojdzie do pełni Księżyca w Wodniku, co wzbudzi wiele emocji, które mogą nie mieć ujścia, kontakty z partnerami zarówno osobistymi, jak biznesowymi staną się napięte, trudno będzie rozwiązać pojawiające się problemy, najlepiej przeczekać i zobaczyć co przyniesie przyszłość, która potrafi sama o siebie zadbać. Między 12 a 17 sierpnia opozycja Słońca do Saturna postawi was w sytuacji ograniczeń ze strony członków rodziny, osoby planujące zakup lub wynajem nieruchomości mają szanse znaleźć odpowiednie lokum. 23 sierpnia Słońce opuści znak Lwa i wkroczy do życzliwej Panny, uwagę skierujecie na rozwój przyjaźni i porządkowanie grona znajomych pod kątem ich możliwości finansowych oraz przydatności do wykonania wspólnych zajęć – skłoni was do tego kwadratura Słońca do Marsa w Bliźniętach.

Mars w przeciwległym Byku przebywa do 20 sierpnia, to okres wzmożonej drażliwości w kontaktach międzyludzkich, pojawi się brak cierpliwości, zwłaszcza w pierwszych dniach miesiąca podczas koniunkcji Marsa nieprzewidywalnym Uranem, oraz między 4 a 11 sierpnia, gdy Mars utworzy napięty aspekt z ograniczającym Saturnem. Od 7 do 19 sierpnia natomiast Mars znajdzie się w korzystnych aspektach z natchnionym Neptunem i potężnym Plutonem, drugim władcą waszego znaku, nikt i nic was nie powstrzyma od przeprowadzenia swojej woli, dotyczy to szczególnie Skorpionów aktywnych w dziedzinach związanych z twórczością i rozwojem osobistym, natomiast osoby przebywające na wakacjach nad wodą okażą się bardzo aktywne w korzystaniu z atrakcji, wymagających odwagi i ryzyka.

Wenus jeszcze do 11 sierpnia tranzytuje życzliwego Raka, wykorzystajcie ten czas na okazanie bliskim jak bardzo wam na nich zależy, wolne Skorpiony mają szansę nawiązać nietuzinkowy romans na początku miesiąca, gdy Wenus znajdzie się w sekstylu z Marsem i Uranem w przeciwległym znaku Byka, między 5 a 11 sierpnia znajomość nabierze rumieńców, pojawią się romantyczne gesty i namiętność w wyniku korzystnych aspektów Wenus do Neptuna i Plutona, niektóre osoby spełnią swoje marzenia a kontakty międzyludzkie staną się pełne empatii i zaangażowania. 11 sierpnia Wenus opuści Raka, wejdzie do rozrywkowego Lwa i między 16 a 20 sierpnia utworzy trygon z dobroczynnym Jowiszem, co okaże się korzystne zarówno dla osób przebywających na wakacjach, jak i pozostających w pracy – czeka was ciekawy zawodowy projekt, który przyczyni się do poprawy sytuacji finansowej. Ostatni tydzień miesiąca nie jest jednak wskazany dla udanych inwestycji, ponieważ Wenus znajdzie się w napiętych aspektach z Uranem, Węzłami Księżycowymi oraz Saturnem, konieczne okażą się oszczędności.

Merkury przebywa w Lwie do 4 sierpnia, po czym wejdzie do życzliwej Panny – pozostanie w tym znaku do 26 sierpnia i jest to najlepszy czas na planowanie oraz organizację przedsięwzięć z udziałem przyjaciół lub osób, podzielających wasze zainteresowania. Najlepszy czas na podejmowanie strategicznych decyzji nadejdzie między 14 a 18 sierpnia, kiedy Merkury znajdzie się w korzystnym aspekcie z inspirującym Uranem i Karmicznymi Węzłami Księżycowymi, niektóre Skorpiony odkryją swoją drogę życiową.

Dni od 19 do 23 sierpnia, gdy Merkury utworzy aspekty z Neptunem i Plutonem, sprzyjają twórczości artystycznej oraz wprowadzaniu zmian w umysłach osób, które do tej pory nie ulegały sile transformacji, uważajcie jednak, bo Neptun jest planetą iluzji, unikajcie stosowania manipulacji. 26 sierpnia Merkury opuści życzliwą Pannę i wejdzie do Wagi, 29 sierpnia znajdzie się w trygonie z Marsem, zaczniecie w sekrecie opracowywać projekty, w których najlepiej można wykorzystać wspólne zasoby finansowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *