Horoskop miesięczny na sierpień 2022 dla Bliźniąt

Słońce tranzytuje życzliwy znak Lwa, energii wam więc nie zabraknie, szczególnie dla spraw związanych z komunikacja, co jest ważne dla osób spod znaku Bliźniąt. W pierwszych dniach miesiąca w waszym życiu dojdzie do rewolucji, mającej wpływ na sprawy finansowe, na co wskazuje zarówno koniunkcja Marsa z nieprzewidywalnym Uranem i Północnym Węzłem Księżycowym, jak i sekstyl Wenus do Marsa, trygon Słońca do Jowisza pomoże wam skorzystać z okazji, jakie się przed wami otworzą, pod warunkiem, że zaakceptujecie zmiany, do których będziecie zmuszeni się przystosować. Czas sprzyja także podróżom i nawiązywaniu międzynarodowych kontaktów.

Pełnia Księżyca w znaku Wodnika, do której dojdzie 12 sierpnia, okaże się wyjątkowo emocjonująca ze względu na towarzyszącą jej kwadraturę do Urana i Węzłów Księżycowych, dotyczy to szczególnie spraw związanych ze zdrowiem oraz warunkami pracy. Od 12 do 17 sierpnia opozycja Słońca do Saturna utrudni komunikację, podróże i stosunki międzynarodowe. 23 sierpnia Słońce opuści życzliwego Lwa i wkroczy do zdyscyplinowanej Panny, kierując uwagę na uporządkowanie spraw rodzinnych i domowych, nów Księżyca w kwadraturze do Marsa zapowiada wprowadzenie nowych zasad, które nie do końca was zadowolą, okażą się jednak konieczne.

Merkury, władca waszego znaku, w tym miesiącu okaże się bardzo aktywny, szczególnie od 4 do 26 sierpnia, kiedy przebywać będzie w Pannie, którą również rządzi, warto wykorzystać ten czas na uporządkowanie spraw rodzinnych i domowych, zwłaszcza od 14 do 18 sierpnia, kiedy Merkury znajdzie się w korzystnym aspekcie z inspirującym Uranem oraz Węzłami Księżycowymi, decyzje podjęte w tym czasie okażą się istotne dla waszej przyszłości związanej ze zdrowiem i warunkami pracy. Relacje w rodzinie mogą się skomplikować między 19 a 23 sierpnia, gdy Merkury znajdzie się w opozycji do zwodniczego Neptuna i w trygonie do transformującego Plutona, niektóre Bliźnięta mogą toczyć w tym czasie walkę wewnętrzną, zalecana jest medytacja oraz inne formy relaksu, które pomogą uporać się z pokusami. 26 sierpnia Merkury zawita do życzliwej Wagi, staniecie się bardziej dyplomatyczni w wypowiedziach, w ostatnich dniach miesiąca trygon Merkurego do Marsa wpłynie na wzrost asertywności, uważajcie tylko, aby nie przekształciła się w agresję.

Wenus do 11 sierpnia przebywa w znaku Raka, w którym jest mocna, wpłynie więc na poprawę sytuacji finansowej. Między 5 a 11 sierpnia trygon Wenus do Neptuna i w opozycji do Plutona pozwoli zrealizować długo żywioną nadzieję, zarówno w sprawach emocjonalnych, jak i związanych ze stanem posiadania. 11 sierpnia Wenus opuści Raka i wejdzie do życzliwego Lwa, staniecie się bardziej komunikatywni, gotowi wyrażać swoje najgłębsze uczucia. Między 16 a 20 sierpnia trygon Wenus do Jowisza okaże się bardzo korzystny dla osób, planujących wakacyjne zagraniczne podróże, będziecie świetnie się bawić.

Mars w tym miesiącu może wam dać do wiwatu, szczególnie w dwóch pierwszych dekadach sierpnia, przebywa bowiem w tym czasie w znaku Byka, uruchamiając ukryte i wyparte frustracje, które objawić się mogą w postaci wybuchów niekontrolowanych emocji, zwłaszcza w pierwszych dniach miesiąca, gdy znajdzie się w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem. Jeszcze trudniejsze dni nadejdą między 4 a 11 sierpnia, gdy Mars utworzy napięty aspekt z ograniczającym Saturnem, niektóre Bliźnięta poczują się zobligowane do czegoś, na co nie mają ochoty lub będą zmuszone ograniczyć wydatki.

Między 7 a 20 sierpnia sekstyl Marsa do Neptuna i trygon do Plutona pozwolą pokonać pokusy, pod warunkiem, że postawicie na rozwój osobisty. 20 sierpnia Mars wejdzie do waszego znaku, skłaniając do większej niż do tej pory aktywności, w ostatnich dniach miesiąca kwadratura Słońca do Marsa zmotywuje do większego wysiłku, nie obejdzie się jednak bez stresu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *