Horoskop miesięczny na sierpień 2020 dla Strzelca

Do 22 sierpnia Słońce przebywa w życzliwym znaku Lwa, towarzyszyć więc wam będzie przez większość miesiąca dobry nastrój, chęć do zabawy i potrzeba pokazania swoich twórczych możliwości. Jedynie pierwsze dni sierpnia mogą być trochę problematyczne, ponieważ Słońce utworzy kwadraturę z Uranem, a Mars z Jowiszem, będziecie więc skłonni do ryzyka i nieprzemyślanych decyzji, które mogą drogo kosztować. Dodatkowo 3 sierpnia dojdzie do pełni Księżyca w znaku Wodnika, której towarzyszyć będzie opozycja Merkurego do Saturna, więc zarówno sprawy związane z komunikacją, jak i finansami, mogą stwarzać ograniczenia i wywołać stres. Niemniej jednak osoby, które nie boją się ryzyka i gotowe są postawić wszystko na jedna kartę, otrzymają szansę zmierzenia się z wyzwaniami, które przyniosą profity w przyszłości. Na skuteczne i szybkie działanie możecie liczyć między 15 a 18 sierpnia, kiedy Słońce i Merkury ustawią się w trygonie do Marsa. 22 sierpnia Słońce opuści przyjazny znak Lwa i wkroczy do pracowitej Panny, nadejdzie czas, w którym trzeba powrócić do pracy, planety jednak obiecują, że się to wam opłaci.

Przez pierwszy tydzień sierpnia Wenus przebywa w przeciwległym znaku Bliźniąt przynosząc popularność i zainteresowanie waszą osobą. 7 sierpnia Wenus wkroczy do znaku Raka, w którym czuje się wyśmienicie, wpłynie więc pozytywnie na możliwości zdobycia dotacji, grantu lub pożyczki. Szczególnie korzystne dni w tej dziedzinie nadejdą między 17 a 19 sierpnia, kiedy Wenus utworzy sekstyl z nieprzewidywalnym Uranem. Ostatnia dekada miesiąca pozwoli poprawić wspólne finanse, zdobyć dodatkową pracę lub wykazać się umiejętnościami, kiedy między 23 a 30 sierpnia Wenus znajdzie się w trygonie z Neptunem, w opozycji do Jowisza i Plutona. Osoby zajmujące się twórczością lub rozwojem duchowym mogą liczyć na wenę i korzystne transakcje.

Mars przez cały miesiąc przebywa w życzliwym znaku Barana, zachęci więc do działania i aktywności w każdym rodzaju twórczości. Z pasją oddacie się swoim zainteresowaniom, dokonując w ciągu jednego miesiąca więcej, niż zwykle się wam zdarzało w czasie kwartału. Powinniście jednak zachować daleko idącą ostrożność między 8 a 15 sierpnia, kiedy Mars znajdzie się w koniunkcji z Lilith i utworzy kwadraturę z wymagającym Plutonem, łatwo możecie przesadzić w wydatkach lub nieumiejętnie zainwestować w ryzykowne przedsięwzięcie, nie dajcie się namówić na żadne „cudowne interesy”, ograniczcie zaufanie do osób charyzmatycznych, bo łatwo się przekonacie, że realizujecie ich, a nie własne interesy. Trudny się może także okazać okres między 21 a 27 sierpnia, kiedy Mars utworzy kwadraturę z Saturnem, z niektórych marzeń trzeba będzie zrezygnować, chociaż aspekty pozostałych planet zachęcą do ryzyka i ekspansji.

Merkury do 5 sierpnia przebywa w znaku Raka, następnie do 20 sierpnia w Lwie, aby ostatnią dekadę miesiąca spędzić we własnym domu, czyli w Pannie. Miedzy 9 a 11 sierpnia uważajcie w podróży, bo może być nerwowo. Korzystne aspekty Merkurego w Pannie z Uranem, Jowiszem i Neptunem między 24 a 30 sierpnia zapowiadają niespodziewane podróże, możliwość zdobycia dodatkowej pracy, zaskakujące wydarzenia poprawiające sytuację materialną.
Cała prawda o znakach zodiaku w zasięgu Twojej ręki! Sprawdź >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *