Horoskop miesięczny na sierpień 2018 dla Koziorożca

Pierwsze dni sierpnia przyniosą większe niż zwykle wydatki, w dodatku zupełnie niezaplanowane, może to wywołać sporą dozę frustracji. Do 23 sierpnia Słońce przebywa w znaku Lwa, przypominając o potrzebie zarządzania wspólnymi dobrami, spłacie długów i planowaniu finansowej przyszłości. Szczególnie między 3 a 8 sierpnia, podczas kwadratury Słońca do Jowisza, pojawi się szansa na dobry interes, słuchajcie swojej intuicji 8 i 9 sierpnia, kiedy Merkury utworzy koniunkcję ze Słońcem, ktoś może podsunąć wam dobry pomysł na zarobienie większej sumy pieniędzy. Dodatkowo wspierać was będzie w tym czasie trygon Wenus do Marsa, pozwalając zdobyć środki na realizację wcześniejszych planów. Dni między 7 a 10 sierpnia to również dobry moment na śmiałe wyznania miłosne.

Jedynie 11 sierpnia, kiedy dojdzie do nowiu oraz zaćmienia Słońca w znaku Lwa, zachowajcie szczególną ostrożność przy podejmowaniu decyzji finansowych, nie ufajcie zapewnieniom o wyjątkowej okazji, która może was ominąć, bo prawdziwe szanse na interes życia pojawią się dopiero po 23 sierpnia, kiedy Słońce zmieni znak, wkroczy do Panny i utworzy wielki trygon z przebywającym w waszym znaku silnym i stabilizującym Saturnem oraz rewolucyjnym Uranem w Byku. 13 sierpnia natomiast Mars wycofa się do waszego znaku, odzyskacie energię i moc potrzebną do konstruktywnego działania. Między 16 a 23 sierpnia sekstyl Wenus do Marsa pozwoli przeprowadzić szereg ważnych rozmów o charakterze zarówno osobistym, jaki i biznesowym, uzyskacie mnóstwo informacji o ludziach, wiedza ta pozwoli wam podjąć właściwe decyzje po 19 sierpnia, kiedy Merkury wróci do ruchu prostego.

Najlepszy czas dla was nadejdzie po 23 sierpnia, kiedy Słońce wkroczy do znaku Panny, a ważne dla was planety utworzą wielki trygon w znakach ziemskich, powiodą się wszystkie sprawy związane z kontaktami międzynarodowymi, wyjazdami zagranicznymi, ustaleniami z partnerami biznesowymi, rozpoczynaniem budowy lub działalności gospodarczej. Pełnia Księżyca w znaku Ryb, do której dojdzie 26 sierpnia, wywoła dużą dozę emocji, rozbudzi też uśpione namiętności, ponieważ towarzyszyć jej będzie kwadratura Wenus do Plutona w waszym znaku. 28 sierpnia Mars w waszym znaku zmieni bieg na prosty, co skłoni niektóre Koziorożce do zmiany planów w wyniku zmieniających się okoliczności.
W CzaryMary.pl trwa Magiczne Lato z Darmową Dostawą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *