Horoskop miesięczny na październik 2023 dla Wagi

Słońce w waszym znaku przebywa do 23 października, nie zmarnujcie szansy, jaka się zdarza raz w roku i dołóżcie starań, aby najlepiej wykorzystać czas podwyższonej energii – skierujcie ją na zaspokojenie własnych potrzeb i realizację pomysłów, jakie chodziły wam po głowie od dłuższego czasu, to jest ta chwila w roku, kiedy powinniście skierować uwagę na samych siebie. 14 października w waszym znaku dojdzie do nowiu Księżyca, połączonego z zaćmieniem Słońca, wyznaczy on nowy kierunek rozwoju osobistego – powinniście posłuchać pragnień ukrytej strony osobowości, aby stać się jednością z częścią siebie, której do tej pory nie akceptowaliście, może się to wiązać z zakończeniem toksycznego związku lub podjęciem próby usamodzielnienia się. 20 października Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca w waszym znaku, pojawi się okazja, aby jasno wyrazić swoje potrzeby i oczekiwania, zostaniecie dostrzeżeni i wysłuchani, to także znakomity moment, aby zabłysnąć intelektem. 23 października Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Skorpiona, kierując uwagę na finanse oraz zabezpieczenie stanu posiadania, w dniach od 23 do 26 października utworzy harmonijny aspekt ze stabilizującym Saturnem, co może przynieść niewielkie, ale stałe, regularnie wypłacane zarobki, niektóre Wagi odzyskają poczucie bezpieczeństwa finansowego, inne zainwestują w nieruchomości. 28 października dojdzie do zaćmienia Księżyca w znaku Byka, emocje wzbudzi stan konta, uważajcie w najbliższym czasie na co wydajecie swoje pieniądze, bo możecie je stracić.

Wenus, władczyni waszego znaku, do 9 października przebywa w życzliwym Lwie, wykorzystajcie ten czas na rozwój przyjaźni i pielęgnowanie związków miłości, bo kiedy 9 października wejdzie do Panny straci sporo ze swej mocy i na dodatek od razu znajdzie się w opozycji z ograniczającym Saturnem – istotne okażą się trwałe związki, oparte na przywiązaniu i poczuciu odpowiedzialności, zwłaszcza ze niektóre Wagi mogą poczuć się gorzej i potrzebować wsparcia osób bliskich. W dniach od 20 do 24 października, gdy Wenus utworzy trygon ze szczodrym Jowiszem, pojawi się okazja na intratną inwestycję, nie będziecie żałować pieniędzy wydanych w tym czasie. W ostatnich dniach miesiąca, gdy Wenus znajdzie się w harmonijnym aspekcie z innowacyjnym Uranem, uda się uzyskać jakiś grant, wypłatę świadczeń lub dofinansowanie działalności.

Mars w waszym znaku w dniach od 7 do 12 października znajdzie się w napiętym aspekcie do bezwzględnego Plutona, wasze działanie spotka się z nieprzejednanym sprzeciwem, zrezygnujcie z przeprowadzenia swojej woli na siłę, bo nic nie uzyskacie a stracicie dużo energii, szczególnie konfrontacja z niektórymi członkami rodziny może okazać się bolesna. 12 października Mars opuści wasz znak, co przyjmiecie z ulgą, bo niektórym Wagom dał się we znaki w ciągu minionych dwóch miesięcy, wkroczy natomiast do Skorpiona, odzyskując siłę i moc działania, aktywność skierujecie na ochronę stanu posiadania. W dniach od 12 do 15 października Mars utworzy harmonijny aspekt z konsekwentnym Saturnem, co pozwoli wam działać skutecznie i wytrwale. Między 26 a 30 października, w okresie zaćmienia Księżyca, Merkury w koniunkcji z Marsem znajdą się w opozycji do Jowisza, pojawi się szansa na spore zyski, ale pieniądze tak szybko, jak się pojawią, równie prędko znikną.

W pierwszych dwóch dniach miesiąca Merkury ustawi się w opozycji do Neptuna, co wprowadzi was w stan niepewności, w razie niedyspozycji diagnoza lekarska może okazać się mylna, 3 października natomiast trygon Merkurego do Plutona pozwoli wyjaśnić nieporozumienie i wdrożyć odpowiednią terapię. 5 października Merkury wejdzie do waszego znaku, co wzmocni wasz umysł i zdolność do podejmowania decyzji, jedynie w dniach 20 – 22 października, gdy Merkury utworzy kwadraturę z Plutonem, trudno wam będzie przystosować do zmian, które wydają się nieuniknione. 22 października Merkury opuści wasz znak i wejdzie do Skorpion, myśli powędrują w kierunku zdobycia dodatkowych środków finansowych, do intensywnego wysiłku umysłowego skłoni trygon Merkurego do stabilizującego Saturna, pod wpływem którego pozostaniecie w dniach 22 – 23 października.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *