Horoskop miesięczny na październik 2023 dla Ryby

Słońce tranzytuje znak Wagi do 23 października, kierując uwagę na zabezpieczenie wspólnego stanu posiadania, to czas, aby zająć się budżetem i zaplanować inwestycje, ostrożność w sprawach finansowych zachowajcie w okolicach 14 października, kiedy w tym znaku dojdzie do zaćmienia Słońca, możecie bowiem popełnić błąd, kierując się wyłącznie emocjami i dokonać wyboru, z którego nie będziecie zadowoleni w przyszłości. Na podjęcie właściwej decyzji nadejdzie czas 20 października, gdy Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca, tego dnia możecie liczyć na wsparcie osoby posiadającej wiedzę i zorientowanej w możliwości bezpiecznego inwestowania oraz dokonywania trafionych zakupów. 23 października Słońce opuści Wagę i wkroczy do życzliwego Skorpiona, energię skierujecie na sprawy związane z edukacją i międzynarodowymi relacjami, zaczniecie realizować długoterminowe plany, które do tej pory były jedynie mrzonkami lub mało skrystalizowanymi ideami, pomoże wam w tym między 23 a 26 października trygon Słońca do stabilizującego oraz budującego strukturę Saturna w waszym znaku. 28 października zaćmienie Księżyca w życzliwym Byku rozbudzi emocje w relacjach z rodzeństwem i najbliższym otoczeniem, należy także w najbliższym czasie zadbać o swoje ciało, które potrzebować będzie szczególnej uwagi.

Wenus do 9 października przebywa w znaku Lwa, co sprawi, że praca w tym czasie przyniesie wam dużo przyjemności, spotkacie się z przychylnością podwładnych, otrzymacie dowody sympatii, poprawi się jakość życia. 9 października Wenus wejdzie do przeciwległej Panny, gdzie jest bardzo słaba, w dodatku znajdzie się w opozycji do Saturna w waszym znaku, życzliwość innych osób oraz uczucia okazywane przez partnerów życiowych lub biznesowych wydadzą się wam nieszczere i zachowacie wobec nich dystans. Zupełnie inaczej zareagujecie na objawy miłości w dniach 20 – 24 października, gdy Wenus utworzy harmonijny aspekt z Jowiszem w Byku, macie szansę zostać docenieni za swoje wysiłki w dziedzinie zdobywania lub dzielenia się wiedzą, w niektórych przypadkach pójdzie za tym gratyfikacja finansowa, która sprawi radość nawet jeśli nie do końca spełni wasze oczekiwania. Ostatniego dnia miesiąca trygon Wenus do nieprzewidywalnego Urana zapowiada przyjemne niespodzianki ze strony rodzeństwa, członków rodziny, sąsiadów lub innych osób z bliskiego otoczenia.

Mars w dniach od 7 do 12 października utworzy napięty aspekt z Plutonem, odczujecie więc przymus ulokowania zgromadzonego kapitału finansowego w czymś stabilnym, gwarantującym niewielkie, ale stałe zyski, poważne problemy przyjaciół odbierzecie jako własne, próbując stosować terapię wstrząsową, która może okazać się mało skuteczna. 12 października wojowniczy Mars wejdzie do życzliwego Skorpiona, generując bardzo dużo energii, którą skierujecie na rozwój osobisty, zdobywanie wiedzy, aby potem dzielić się nią z innymi, w dniach od 12 do 15 października, gdy Mars utworzy harmonijny aspekt z Saturnem, stworzycie struktury, w ramach których zamierzacie prowadzić swoje działania. Między 26 a 30 października, w okolicach zaćmienia Księżyca, Merkury wraz z Marsem ustawią się w opozycji do Jowisza, wysiłek włożony w wytłumaczenie innym swoich szerokich planów i koncepcji może okazać się chybiony.

2 października Merkury ustawi się w opozycji do Neptuna w waszym znaku, cudze wypowiedzi wydadzą się wam niezrozumiałe i trudne do pojęcia, sprzeczne z waszymi wyobrażeniami, następnego dnia trygon Merkurego do Plutona pozwoli pogodzić się z trudną rzeczywistością, szczególnie dotyczącą przyjaciół lub grupy osób, z którymi łączą was wspólne zainteresowania. 5 października Merkury opuści przeciwległą Pannę i wkroczy do znaku Wagi, kierując myśli na sprawy związane ze wspólnym stanem posiadania, w dniach 20 – 22 października kwadratura Merkurego do Plutona pozbawi was złudzeń w stosunku do motywacji działania kogoś z przyjaciół. 22 października Merkury zawita do życzliwego Skorpiona, od razu utworzy harmonijny aspekt z Saturnem w waszym znaku, co pozwoli wprowadzić w życie idee i pomysły, które od dłuższego czasu chodziły wam po głowie.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *