Horoskop miesięczny na październik 2022 dla Raka

Słońce w Wadze przebywa do 23 października, kierując uwagę na sprawy domowe i relacje w rodzinie. 9 października pełnia Księżyca w znaku Barana wzbudzi emocje związane z nadmiarem obowiązków zawodowych, co wprowadzi niepokój i zmienność nastrojów wśród domowników. Między 9 a 13 października atmosfera jeszcze bardziej się zagęści, ponieważ Słońce znajdzie się w trygonie z ambitnym Saturnem, który przez większość miesiąca będzie tworzył napiętą kwadraturę z buntowniczym Uranem – nowe porządki i oszczędności w prowadzeniu budżetu nie wszystkim się spodobają, trudno wam będzie pogodzić potrzeby wszystkich domowników. 

Od 16 do 23 października Słońce w koniunkcji z Wenus znajdzie się w trudnym układzie – z jednej strony obie planety utworzą mocno energetyzujący trygon z Marsem Bliźniętach, z drugiej konfliktową kwadraturę z Plutonem w przeciwległym Koziorożcu, w związkach pojawi się namiętność, ale też intensywna zazdrość, niektóre Raki dojdą do wniosku, że ich relacje partnerskie są toksyczne, trudno im się jednak będzie z nich wyzwolić, bo silne uczucia nie pozwalają się uwolnić. 

23 października Słońce wraz z Wenus opuszczą znak Wagi i wkroczą do życzliwego Skorpiona, uczucia wybuchną z jeszcze większą siłą, zwłaszcza w okolicach nowiu Księżyca w tym znaku, do którego dojdzie 25 października, uwagę jednak skierujecie na wspomnienia o miłościach, które przeminęły oraz bliskich, którzy odeszli. 29 października Jowisz, planeta dobrobytu i zadowolenia, wycofa się na parę miesięcy do przyjaznych Ryb, do 20 grudnia korzystajcie z jego dobroczynnego działania, szczególnie w zakresie studiów i każdego rodzaju nauki, podróży zagranicznych i stosunków międzynarodowych.

Wenus, tak jak Słońce, przebywa w Wadze do 23 października, jest więc bardzo mocna, już w pierwszych dniach miesiąca znajdzie się w opozycji do dobroczynnego Jowisza, warto to wykorzystać, aby zrobić dobre wrażenie na współpracownikach. Najbardziej aktywna okaże się Wenus między 11 a 23 października – najpierw utworzy korzystny aspekt z Saturnem, co powoli skutecznie i rozsądnie zarządzać domowym budżetem, następnie znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem, w trygonie do Marsa i w kwadraturze do Plutona, co zapowiada eksplozję uczuć, obok namiętności i ochoty na seks pojawi się jednak zazdrość lub konieczność tłumaczenia się ze spraw, na które nie macie wpływu. 23 października zarówno Wenus jak i Słońce zmienią znak i wkroczą do życzliwego Skorpiona, uczucia się pogłębią, ale Wenus straci moc, zgodzicie się na dominacje osób silniejszych od siebie.

Mars w Bliźniętach nie jest dla was korzystny, może bowiem sprawić, że ktoś za waszymi plecami zacznie rozsiewać plotki, zwłaszcza między 9 a 16 października, gdy Mars znajdzie się w napiętym aspekcie ze zwodniczym Neptunem. Między 16 a 20 października, kiedy Mars utworzy trygon z Wenus, niektóre Raki będą miały skłonność do flirtów, a nawet skrytych romansów.

2 października Merkury w życzliwej Pannie zmieni bieg na prosty, co okaże się bardzo korzystne przede wszystkim dla każdego rodzaju komunikacji, łatwiej będzie podejmować życiowe decyzje i zawierać umowy, szczególnie między 4 a 8 października, kiedy Merkury utworzy trygon z Plutonem w przeciwległym Koziorożcu – nie zapominajcie jednak o uważnym przeczytaniu każdego akapitu umowy, zwłaszcza jeśli sprawa dotyczy finansów. 11 października Merkury zawędruje do Wagi i od razu znajdzie się w opozycji z Jowiszem, co pomoże w osiągnięciu porozumienia z partnerami życiowymi oraz członkami bliższej i dalszej rodziny. Między 21 a 23 października trygon Merkurego do Saturna pomoże zastosować oszczędności w domowym budżecie, natomiast między 25 a 28 października Merkury znajdzie się w ogniu dwóch bardzo energetycznych planet – Marsa i Plutona, co może doprowadzić do spięć i ostrej wymiany zdań z partnerami zarówno osobistymi, jak i biznesowymi.

Nowy Czwarty Wymiar już w sprzedaży! >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *