Horoskop miesięczny na październik 2021 dla Wodnika

Słońce do 23 października tranzytuje przyjazny znak Wagi, kierując uwagę na relacje międzynarodowe oraz poszerzanie horyzontów. Niestety w znaku tym przebywa również niecierpliwy Mars i cofający się Merkury, niektóre związki, rozmowy i ustalenia będą więc powodowały frustrację i zbyt emocjonalną reakcję. Ostrożność zachowajcie od 6 października, gdy w Wadze dojdzie do nowiu Księżyca w koniunkcji ze skłonnym do agresji Marsem, do 9 października, gdy do układu dołączy Merkury retro – trudno się będzie porozumieć z partnerami, zarówno osobistymi, jak i zawodowymi, powrócą nierozwiązane problemy, szczególnie w dziedzinach związanych z edukacją, relacjami z obcokrajowcami oraz zagranicznymi podróżami. Starajcie się unikać impulsywnych reakcji, bo po prostu się wam nie opłacą.

W tym miesiącu obie planety przebywające w waszym znaku zmienią bieg na prosty – Saturn ruszy do przodu 11 października, natomiast Jowisz 18 października, wasze działania oraz inicjatywy społeczne staną się bardziej widoczne. Między 13 a 17 października Słońce w trygonie do Jowisza, przebywającego w waszym znaku, zapowiada szczęśliwe wydarzenia, spotkania z obcokrajowcami, owocne kontakty zagraniczne oraz sukcesy, stwarzające szansę na podniesienie statusu społecznego. 20 października pełnia Księżyca w aktywnym Baranie podkręci emocje związane z komunikacją. 23 października Słońce wkroczy do wymagającego znaku Skorpiona, kierując uwagę na rozwój kariery, przełom października i listopada zapowiada jednak ograniczenia w tej dziedzinie, do czego przyczyni się kwadratura Słońca do Saturna w waszym znaku.

Do 7 października, dopóki Wenus przebywa w znaku Skorpiona, uczucia skierujecie na projekty zawodowe, wymagające silnego zaangażowania, na co wpłynie sekstyl Wenus do Plutona. 7 października Wenus przejdzie do życzliwego Strzelca i w dniach 11-15 października utworzy stabilizujący sekstyl z Saturnem w waszym znaku, staniecie się bardziej wymagający w stosunku do przyjaciół. Sekstyl Wenus z Merkurym między 14 a 18 października zaowocuje międzynarodowymi kontaktami z osobami, które darzycie sympatią. Ostatni tydzień miesiąca przyniesie problemy z płynnością finansową, uważajcie, aby nie zostać oszukanymi, o czym ostrzega kwadratura Wenus do Neptuna, z drugiej strony sekstyl Wenus z Jowiszem w waszym znaku zapewni sukcesy towarzyskie w gronie przyjaciół lub wśród osób, podzielających wasze zainteresowania.

Merkury w życzliwym znaku Wagi skłania do kontaktów z obcokrajowcami, wykładowcami lub osobami publicznymi, ale do 18 października pozostaje w ruchu wstecznym, unikajcie więc w tym czasie rozpoczynania nowej współpracy, warto natomiast poprawić stosunki w projektach, nad którymi pracujecie od jakiegoś czasu. W pierwszych dniach miesiąca trygon Merkurego do Jowisza w waszym znaku zaowocuje wznowieniem korzystnych kontaktów, jednak kwadratura Merkurego do Plutona ostrzega, że w niektórych sprawach zostaniecie poddani presji. W okolicach 9 października, kiedy Merkury znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem i Marsem może dojść do przepychanek i konfliktu w ważnej relacji, starajcie się zachować cierpliwość, sprawy niebawem się wyjaśnią.

Mars tranzytuje znak Wagi do 30 października, sprawiając, że sprawy zawodowe generują stresujące sytuacje, utrudniając działanie. Mars w Wadze jest na wygnaniu, trudno więc osiągnąć porozumienie, ponieważ każdy ciągnie w swoją stronę i nie sposób osiągnąć kompromisu, na którym wam zależy. Równowagę najtrudniej będzie osiągnąć między 6 a 9 października oraz od 20 do 24 października, kiedy działać będziecie pod presją. Między 18 a 20 października bardzo dużo energii włożycie w sprawy, które mogą nie być tego warte. Dopiero po 30 października, kiedy Mars przejdzie do Skorpiona, ruszycie pełną parą, bo Mars w tym znaku jest bardzo mocny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *