Horoskop miesięczny na marzec 2021 dla Panny

Do 20 marca Słońce przebywa w przeciwległym znaku Ryb, podkreślając znaczenie związków, w dodatku przez cały miesiąc, również w znaku Barana, towarzyszy mu Wenus, macie więc wielką szansę na poprawę relacji lub znalezienie w tym miesiącu  partnera życiowego. Los się do was uśmiechnie zwłaszcza między 9 a 15 marca, najpierw Słońce a następnie Wenus utworzą koniunkcję z romantycznym Neptunem. 13 marca, gdy dojdzie do nowiu Księżyca w przeciwległych Rybach, Panny pozostające w stanie wolnym powinny rozejrzeć się dokoła, bo prawdziwa miłość czai się za rogiem. Między 15 a 20 marca namiętność rozbudzi wasze zmysły, kiedy Słońce i Wenus znajdą się w sekstylu z Plutonem, niektóre Panny mogą też liczyć na nagłą wygraną lub otworzą się przed wami możliwości, aby ze swojego hobby uczynić dobrze prosperujący biznes.

20 marca Słońce opuści Ryby i wkroczy do znaku Barana, nadejdzie czas na odcinanie kuponów od działań, jakie wykonaliście w pierwszych trzech tygodniach miesiąca. Ostatnie dni marca okażą się istotne dla spraw zdrowotnych, szczególnie w zakresie chorób przewlekłych, pojawi się szansa na właściwą terapię.

Merkury do 16 marca przebywa w znaku Wodnika, pomagając podejmować właściwe decyzje w sprawie ochrony zdrowia oraz poprawiając warunki pracy. Już 5 marca Merkury znajdzie się w koniunkcji z Jowiszem, który powiększa wszystko, z czym ma do czynienia, warto więc między 3 a 7 marca postawić na zmianę nawyków, zwłaszcza żywieniowych, na bardziej prozdrowotne, jeśli do tej pory tego nie uczyniliście. Kiedy po 16 marca Merkury znajdzie się w przeciwległym znaku Ryb, będziecie już myśleć tylko o miłości. Zachowajcie jednak ostrożność między 21 a 25 marca, kiedy Merkury znajdzie się w sekstylu z Uranem i jednocześnie w kwadraturze z popędliwym Marsem – niektóre wyobrażenia i marzenia zderzą się z rzeczywistością, co może wywołać atak złości. Uważajcie na słowa, bo mogą być zbyt ostre lub obcesowe i więcej stracicie, niż zyskacie.

Do 21 marca Wenus tranzytuje przeciwległy znak Ryb, będziecie się cieszyć powodzeniem i otrzymywać dowody uznania. Już w pierwszych dniach miesiąca, między 2 a 4 marca, Wenus w sekstylu do Urana postawi na waszej drodze osobę, przy której serce zabije mocniej. Dla niektórych Panien będzie to początek romansu, dla innych rozwój poważnego uczucia. Warto otworzyć się na miłość, bo czas temu sprzyja. Po 21 marca, kiedy Wenus znajdzie się w znaku Barana, w którym jest na wygnaniu, uczucia staną się bardziej gwałtowne, a nawet egoistyczne. Pełnia Księżyca w znaku Wagi, do której dojdzie 28 marca, wzbudzi emocje związane z finansami, pojawi się bowiem możliwość długotrwałych zysków ze względu na koniunkcję Wenus ze Słońcem i sekstyl obydwu planet ze stabilizującym Saturnem.

Mars 4 marca opuści życzliwego Byka i wkroczy do znaku Bliźniąt, kierując działanie na rozwój kariery. Najbardziej skuteczni okażecie się między 20 a 24 marca, kiedy Mars znajdzie się w trygonie z Saturnem w Koziorożcu, uda się wam osiągnąć najbardziej ambitne cele.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *