Horoskop miesięczny na marzec 2020 dla Skorpiona

To będzie pod każdym względem wyjątkowy miesiąc. W pierwszych dniach marca słuchajcie intuicji, przypadkowo spotkana osoba podsunie wam pomysł na rozwiązanie trudnego problemu. Do 20 marca Słońce w przyjaznym znaku Ryb pozwoli skupić się na uczuciach i relacjach z ukochanymi oraz dziećmi.

Pełnia Księżyca w życzliwej Pannie, do której dojdzie 9 marca, połączona z korzystnymi aspektami wielu planet, uświadomi wam jak ważne w waszym życiu są relacje z przyjaciółmi, okaże się, że aby coś otrzymać, najpierw należy dać z siebie to, co najlepsze.

Okres między 8 a 11 marca obfitować będzie w emocjonujące wydarzenia, do czego przyczynią się aspekty Wenus z Uranem oraz Słońca z Neptunem i Jowiszem – niektóre Skorpiony wejdą na drogę rozwoju osobistego, duchowego lub artystycznego i okaże się to niezwykle twórcze, inne spotkają na swej drodze osobę, która radykalnie zmieni ich podejście do życia, wolne Skorpiony mają szansę z dnia na dzień wpaść w sidła wszechogarniającej, namiętnej i romantycznej miłości, prowadzącej do całkowitej transformacji dotychczasowego życia.

10 marca Merkury wyjdzie z retrogradacji i zacznie biec ruchem prostym, przebywając do 16 marca w Wodniku, a następnie do końca miesiąca w znaku Ryb – rozpocznie się niezwykle twórczy, rozbudzający wyobraźnię okres, w którym szczególną rolę odegra przekaz mentalny. Miedzy 11 a 16 marca Mars w sekstylu do Neptuna i Słońce w korzystnym aspekcie z Plutonem, pomogą odnaleźć w sobie niespożyte pokłady energii, wyobraźni i potężnej siły transformacji, mogącej pokonać każdy rodzaj przeszkody. To idealny czas na rozpoczęcie terapii, dla osób wam bliskim gotowi będziecie zrobić dosłownie wszystko.

20 marca Słońce zmieni znak i wkroczy do Barana, skupiając uwagę na sprawach ochrony zdrowia. Trzecia dekada miesiąca wiązać się będzie z przypływem potężnej energii, wywołanej koniunkcją Marsa, Jowisza i Plutona w znaku Koziorożca w pozytywnych aspektach z Wenus w Byku – dla Skorpionów będzie to jeden z bardziej istotnych momentów tego roku, a może nawet życia – takie nagromadzenie energii zdarza się niezwykle rzadko, starajcie się więc dobrze wykorzystać dany wam czas i dokonać mądrej transformacji, bo wasz wpływ na innych będzie bardzo silny i może prowadzić zarówno do dobrego, jak i do realizacji egoistycznych potrzeb. Miłość, jaka urodzi się w tych dniach, będzie z gatunku takich „na śmierć i życie”, „do grobowej deski”, pełna poświęcenia, namiętności i romantyzmu – nie pomylcie tylko iluzji z rzeczywistością, podążajcie za marzeniami, ale nie traćcie z oczu najbliższych.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.