Horoskop miesięczny na maj 2024 dla Ryby

Słońce w życzliwym Byku przebywa do 20 maja, co czyni was bardziej mobilnymi i nastawionymi na zdobywanie i dzielenie się wiedzą, 8 maja nów Księżyca w sekstylu do Saturna w waszym znaku pozwoli ugruntować zawodową pozycję i w sposób wyważony podejść do spraw związanych z karierą, sąsiedztwem, nieruchomościami lub relacjami z rodzeństwem. W dniach 11 – 15 maja, gdy Słońce znajdzie się w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem w życzliwym Byku, przyjdą wam do głowy rewolucyjne pomysły, którymi podzielicie się z szerokim ogółem, nowoczesna technologia stanie się bardziej dostępna i zrozumiała. Między 16 a 20 maja koniunkcja Słońca z Jowiszem w sekstylu do Neptuna w waszym znaku, ma szansę spełnić marzenia o podróży zagranicznej, osiągniecie sukcesy międzynarodowe, zwłaszcza w dziedzinie edukacji. 20 maja Słońce opuści życzliwego Byka i wkroczy do Bliźniąt, do 24 maja pozostanie w harmonijnym aspekcie do Plutona, co pozwoli uwolnić ukryte w podświadomości traumy i obawy, nie mające miejsca już w obecnym życiu. 26 maja Jowisz, planeta dobrobytu i ekspansji, opuści życzliwego Byka i wkroczy do Bliźniąt, wprowadzając obfitość w sprawy rodzinne oraz domowe i chociaż nie jest zbyt mocny w tym znaku, zapowiada dobrą energię w relacjach rodzinnych.

Wenus w życzliwym Byku w pierwszych dniach miesiąca znajdzie się w napiętym aspekcie z wymuszającym Plutonem, uważajcie, aby nie paść ofiarą uwiedzenia, konfiguracja jednak pozwoli skonfrontować się z ukrytymi aspektami osobowości w stosunku do uczuć, posiadania i poczucia własnej wartości. Między 12 a 14 maja Wenus w sekstylu do Saturna w waszym znaku pozwoli w sposób racjonalny i pragmatyczny podejść do swoich uczuć, warto postawić na związki, dające gwarancję stałości i poczucia bezpieczeństwa. W dniach 17 – 19 maja koniunkcja Wenus z wywrotowym Uranem sprawi, że niektóre Ryby zostaną nieoczekiwanie ugodzone strzałą Amora, inne doświadczą prawdziwej natury swojej uczuciowości, natomiast między 21 a 23 maja, gdy Wenus w koniunkcji z dobroczynnym Jowiszem utworzy sekstyl z Neptunem w waszym znaku, przeżyjecie chwile romantycznych uniesień, spełnią się marzenia o podróży zagranicznej lub rozpoczęciu wymarzonych studiów. Mars przez cały miesiąc przebywa w znaku Byka, co uczyni was aktywnymi przede wszystkim w wydawaniu pieniędzy i zarządzaniu osobistym budżetem, zwłaszcza w pierwszym tygodniu maja, gdy Mars utworzy harmonijny aspekt z Plutonem w Wodniku, pokonacie własne ograniczenia i postanowicie zrobić użytek ze swoich oszczędności.

Merkury do 15 maja tranzytuje znak Barana, myśli więc powędrują w kierunku spraw finansowych, to dobry moment na podejmowanie odważnych decyzji dotyczących stanu posiadania. 15 maja Merkury zawita do życzliwego Byka, w dniach 16 – 18 maja pozostanie w kwadraturze do Plutona, co może zaowocować niepokojem i czarnymi myślami. W okolicach 28 maja, gdy Merkury ustawi się w sekstylu do Saturna w waszym znaku, jest czas na podejmowanie zrównoważonych decyzji, natomiast 31 maja koniunkcja Merkurego z Uranem może wyprowadzić was z równowagi, ale pozwoli uświadomić sobie konieczność zmian, do których nie wszystkie Ryby były przygotowane.

Sposoby na złe oko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *