Horoskop miesięczny na maj 2023 dla Barana

Słońce przebywa w Byku do 21 maja, kierując uwagę na stan majątkowy oraz wzrost poczucia własnej wartości. Miesiąc przywita nas koniunkcją Merkurego ze Słońcem, co zwykle bywa korzystne, ale biorąc pod uwagę retrogradację Merkurego oraz zaćmienie Księżyca w Skorpionie, do którego dojdzie 5 maja, zwróćcie szczególną uwagę na stan konta i transakcje finansowe, które mogą przynieść stratę, większe zakupy odłóżcie na inny termin. Od 7 do 13 maja pozostaniecie pod wpływem koniunkcji Słońca z nieprzewidywalnym Uranem, czeka was więc rewolucja w finansach, możliwe są nagłe i niespodziewane zarówno zyski, jak i straty, pozostańcie więc uważni a ważne decyzje podejmujcie po 15 maja, kiedy Merkury powróci do biegu prostego. 16 maja Jowisz opuści wasz znak, wkroczy do Byka i od razu znajdzie się w ścisłej kwadraturze z Plutonem, druga połowa maja wiązać się więc będzie z głębokimi, transformującymi zmianami w dziedzinie finansów, pojawi się szansa na wzbogacenie, poważną inwestycję lub duży kredyt, który wyciągnie was z kłopotów, ale koszty tych transakcji okażą się wysokie. 19 maja czeka nas nów Księżyca w Byku, co zapowiada początek finansowego przedsięwzięcia lub zmianę nastawienia do wszystkiego, co ważne. W dniach 15-20 maja sekstyl Słońca do Neptuna sprzyja realizacji marzeń. Bardzo długo, bo od 15 do 25 maja Słońce w sekstylu do Marsa popychać was będzie do działania, ale wymierne korzyści z aktywności odniesiecie dopiero po 21 maja, kiedy obie planety zmienią znak – Słońce wkroczy do życzliwych Bliźniąt, natomiast Mars do przyjaznego Lwa, to znakomity moment, aby zadbać o wizerunek, podzielić się ze światem swoją działalnością, publikując informacje za pośrednictwem portali społecznościowych. W trzeciej dekadzie miesiąca Słońce w Bliźniętach sprzyja szeroko pojętej edukacji oraz poszerzeniu kontaktów międzyludzkich, nie obejdzie się bez transformujących zmian ze względu na trygon Słońca do Plutona, całe szczęście nie zabraknie wam ani siły, ani motywacji, aby z mocą zadbać o stan posiadania. Miesiąc zakończy nieprzyjemna kwadratura Słońca do ograniczającego Saturna, ktoś lub coś może czasowo zablokować waszą aktywność.

Mars, władca waszego znaku przebywa w Raku do 20 maja, co nie jest korzystne, w pierwszych dniach miesiąca sekstyl Marsa do Urana wprowadzi rewolucje w finansach. Między 15 a 18 maja sekstyl Marsa do Neptuna może rozbudzić marzenia, ale też wyprowadzić na manowce. 20 maja Mars wejdzie do życzliwego Lwa, ale od razu znajdzie się w opozycji do potężnego Plutona w Wodniku, zachowajcie więc daleko idącą ostrożność, ponieważ będzie to czas bezpardonowej walki, stawka jest wysoka i sporo do wygrania, będziecie jednak dysponować nadludzką siłą.

Wenus, planeta miłości i dobrostanu przebywa w życzliwych Bliźniętach do 7 maja, sprzyjając nawiązywaniu bliskich relacji z otoczeniem, w dniach od 3 do 6 maja znajdzie się jednocześnie w korzystnym aspekcie z Jowiszem i napiętym z Neptunem, chociaż więc czeka was sporo radości, w ostatecznym rachunku poczujecie się lekko rozczarowani pozakulisowymi intrygami. 7 maja Wenus zawita do znaku Raka, w którym jest mocna, uczucia w rodzinie rozkwitną, zwłaszcza między 11 a 15 maja możecie liczyć na stabilizujące wsparcie osób starszych. Między 24 a 27 maja pojawi się nieoczekiwana szansa na finansowy sukces.

Merkury w znaku Byka do 15 maja pozostaje w retrogradacji, spodziewajcie się w tym czasie zwrotu środków finansowych, dobre wiadomości możecie otrzymać 1 maja, kiedy Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca, pozostańcie jednak ostrożni, bo mogą się pojawić perturbacje w przekazach pieniężnych. Między 10 a 17 maja, w trakcie zmiany biegu ze wstecznego na prosty, Mars ustawi się w sekstylu do Wenus i Saturna, co wpłynie na stabilizację waszych zarobków oraz relacji w ważnych związkach.

Talizmany na Rok Wodnego Królika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *