Horoskop miesięczny na maj 2022 dla Raka

Początek miesiąca zapowiada się wyjątkowo energetycznie, bo w nocy z 30 kwietnia na 1 maja dojdzie do zaćmienia Słońca w życzliwym znaku Byka w dosyć bliskiej koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem, w najbliższym czasie zweryfikujecie swoje przyjaźnie pod kątem ich wiarygodności i szczerości. Słońce w Byku przebywa do 21 maja, kierując uwagę na relacje towarzyskie i przyjacielskie oraz stosunki w grupie osób podzielających wasze zainteresowania, w pierwszej dekadzie maja czeka was wiele rewolucyjnych zmian w tych dziedzinach, ponieważ Słońce utworzy dokładną koniunkcję z niepokornym Uranem w sekstylu do wojowniczego Marsa, jednocześnie Jowisz znajdzie się w korzystnym aspekcie z Plutonem w przeciwległym znaku Koziorożca, wszystkie relacje, głównie z cudzoziemcami, ulegną głębokiej transformacji.

11 maja Jowisz opuści życzliwe Ryby i zawita do znaku Barana, w którym pozostanie do 29 października, jego korzystny wpływ nieco osłabnie, wzmocni jednak wasze ambicje i pomoże w rozwoju kariery. Od 13 do 17 maja Słońce w napiętej kwadraturze do Saturna i w sekstylu do Neptuna utrudni kontakty z osobami starszymi, urzędnikami oraz wszystkimi, od których zależą wasze zyski, 16 maja dojdzie do zaćmienia Księżyca w znaku Skorpiona, silne emocje wzbudzą sprawy związane z miłosnymi przygodami, stosunki z kobietami i dziećmi.

Trudne relacje zarówno osobiste, jak i przyjacielskie, a także związane z obcokrajowcami mają szansę się wyprostować i ulec pozytywnej transformacji między 17 a 21 maja, kiedy Słońce znajdzie się w trygonie do Plutona. 21 maja Słońce opuści życzliwego Byka i wejdzie do wygadanych Bliźniąt, rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle dysponujecie mniejszym zasobem energetycznym, jest to więc właściwy moment, aby wziąć urlop i wybrać się na odpoczynek, zwłaszcza że od 21 do 25 maja Słońce znajdzie się w korzystnym aspekcie z Jowiszem, co sprzyja zarówno zdobywaniu wiedzy, jak i podróżom zagranicznym.

1 maja Wenus znajdzie się w koniunkcji z Jowiszem w znaku Ryb i w sekstylu do Plutona, co jest wyjątkowo korzystną konfiguracją dla spraw miłości, już następnego dnia jednak Wenus opuści przyjazne Ryby i wejdzie do zaborczego Barana, osoby zakochane mogą całkowicie ulec wpływom swoich partnerów. Między 4 a 8 maja, kiedy Wenus utworzy sekstyl z Merkurym, usłyszycie ciekawe ploteczki oraz otrzymacie interesujące informacje na temat relacji międzyludzkich w pracy, które jednak powinniście na razie zachować dla siebie. Między 22 a 28 maja niektóre związki mogą przechodzić kryzys, na co wskazują aspekty Wenus z ograniczającym Saturnem i wymagającym Plutonem. 28 maja Wenus opuści Barana i wejdzie do życzliwego znaku Byka, w którym jest bardzo mocna, relacje międzyludzkie ulegną poprawie.

Mars do 25 maja przebywa w życzliwym znaku Ryb, w którym jednak nie czuje się najlepiej, wasze działania mogą więc ulegać wahaniom, poczucie niepewności ogarnie was zwłaszcza między 17 a 20 maja, kiedy Mars znajdzie się koniunkcji z iluzorycznym i zwodniczym Neptunem. Od 20 do 25 maja natomiast Mars w sekstylu do Plutona może sprawić, że ktoś zechce wywrzeć na was wpływ, starajcie się więc pamiętać o asertywności. 25 maja Mars opuści znak Ryb i wejdzie do Barana, cała aktywność pójdzie w kierunku realizacji celów zawodowych.

Merkury w znaku Bliźniąt przebywa do 23 maja, od 11-go poruszając się biegiem wstecznym, warto w tym czasie zbierać informacje, ale pozostawiać je w tajemnicy. 23 maja Merkury wycofa się do życzliwego Byka, okaże się, że niektóre znajomości i przyjaźnie warto odnowić, szczególnie między 24 a 28 maja, kiedy Merkury retro znajdzie się w trygonie do Plutona, uda się wyjaśnić wiele nieporozumień i niewypowiedzianych pretensji oraz niespełnionych oczekiwań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *