Horoskop miesięczny na maj 2021 dla Wodnika

Słońce do 20 maja tranzytuje znak Byka, kierując uwagę na sprawy domu i rodziny, długi majowy weekend rozpocznie koniunkcja Słońca do Urana, władcy waszego znaku, co sprawi, że będziecie skłonni w jednej chwili spakować manatki i wyruszyć w nieznane, wprowadzi też zamęt w relacje rodzinne. Zaraz potem, 3 maja, Słońce znajdzie się w napiętej kwadraturze z ograniczającym Saturnem w waszym znaku, długi weekend więc możecie zakończyć wcześniej, niż planowaliście lub ogarnie was kiepski nastrój, który zepsuje wrażenie przygody.

Nów Księżyca, do którego dojdzie w znaku Byka 11 maja, wyznaczy nowy etap w życiu rodzinnym, natomiast korzystne aspekty Słońca do Neptuna i Plutona w drugiej dekadzie maja zapowiadają poprawę finansów, możecie liczyć na wsparcie członków rodziny, a także na dodatkowe zlecenia, wypłatę świadczeń, premię lub inny rodzaj gratyfikacji, które zasilą konto. 20 maja Słońce opuści Byka i wkroczy do życzliwego znaku Bliźniąt, rozpocznie się miesiąc, w którym liczyć się będzie kreatywność, otworzą się przed wami twórcze możliwości, zaczniecie robić to, co lubicie najbardziej. Jedynie między 25 a 27 maja, podczas zaćmienia Księżyca w znaku Strzelca, zachowajcie ostrożność w kontaktach z przyjaciółmi lub z osobami, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań, jakaś przyjaźń może zostać poddana próbie.

Do 9 maja mocna Wenus w znaku Byka pomoże znaleźć porozumienie w rodzinie, przyczyni się też do poprawy sytuacji materialnej, na co wskazują korzystne aspekty Wenus z Neptunem, Plutonem i Jowiszem – w związkach zapanuje harmonia, wzrośnie namiętność, dla bliskich staniecie się szczodrzy, nawet trochę rozrzutni. 9 maja Wenus wkroczy do przyjaznych Bliźniąt, otworzycie się i  zaczniecie mówić o uczuciach, rozbudzi się kreatywność i pragnienie artystycznych przeżyć. Między 18 a 22 maja, kiedy Wenus w Bliźniętach utworzy trygon z Saturnem w waszym znaku, będziecie skłonni zalegalizować związki, to znakomity czas na zaręczyny, a także na zawieranie długotrwałych zobowiązań. Ostrożność zachowajcie między 25 a 29 maja, podczas kwadratury Wenus z Neptunem, bo możecie wykazać się naiwnością lub obdarzyć kogoś nadmiernym zaufaniem w sprawach finansowych, pilnujcie konta i uważajcie na oszustów.

Merkury do 4 maja przebywa w Byku, ale kiedy tylko zawita do Bliźniąt, którymi włada, staniecie się znacznie bardziej mobilni, wygadani i błyskotliwi. Maj sprzyja zakładaniu stron internetowych, blogów oraz ogólnie komunikacji, starajcie się informować świat o swojej działalności, zwłaszcza o charakterze twórczym. Najlepszy okres, sprzyjający prowadzeniu negocjacji, podpisywaniu umów oraz zawieraniu długotrwałych kontraktów, nadejdzie między 10 a 15 maja, gdy Merkury znajdzie się w trygonie z przebywającym w waszym znaku Saturnem, warto wykorzystać ten czas do zapewnienia sobie stabilnej przyszłości. W dniach od 20 do 25 maja natomiast unikajcie transakcji finansowych, bo coś może pójść nie tak i stracicie nie tylko pieniądze, ale i nerwy.

Mars przez cały miesiąc przebywa w znaku Raka, gdzie jest na wygnaniu, trudno więc wam będzie zachować spokój w stosunku do podwładnych, przyjaciół oraz członków rodziny, szczególnie między 8 a 15 maja, gdy Mars znajdzie się w sekstylu z buntowniczym Uranem, będziecie mieć tendencję do szukania dziury w całym.  W ostatnich dniach maja Mars w trygonie do Neptuna sprawi, że wydacie więcej pieniędzy, niż zamierzaliście.

Sprawdź Słowiańską Wiedźmę w promocji na CzaryMary.pl >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *