Horoskop miesięczny na maj 2021 dla Byka

 Do 20 maja Słońce przebywa w waszym znaku, w dodatku już 1 maja znajdzie się w koniunkcji z Uranem, miesiąc więc rozpoczniecie brawurowo, najwięcej niespodzianek czeka Byki urodzone na przełomie kwietnia i maja. Taka koniunkcja może sygnalizować nadejście nowego etapu w życiu, zawarcie ciekawego związku, zmianę w podejściu do zdobywania pieniędzy, rewolucję w związkach lub oryginalny pomysł, który pozwoli się wam pokazać w całej okazałości. W zależności od indywidualnych wpływów horoskopu urodzeniowego niektóre Byki mogą jednak doświadczyć strat, a przynajmniej ograniczeń w okazywaniu niezależności, ponieważ zaraz potem, 3 maja, Słońce utworzy napiętą kwadraturę z wymagającym Saturnem w Wodniku. Nikt nie jest tak zniecierpliwiony koniecznością dostosowania się do wymagań, wynikających z sytuacji pandemicznej, jak osoby spod znaku Byka, dlatego rozluźnienie ograniczeń  może was skłonić do ryzyka, starajcie się zachować równowagę.

11 maja dojdzie do nowiu Księżyca w waszym znaku, to znakomita okazja, aby rozpocząć nowy etap w życiu, zwłaszcza że zaraz potem Słońce znajdzie się w sekstylu do Neptuna i w trygonie do Plutona, będziecie więc dysponować intuicją i mocą, która pozwoli wprowadzić zmiany, cała druga dekada maja jest także korzystna dla rozwoju zarówno osobistego, jak i duchowego. 20 maja Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Bliźniąt, zaraz też utworzy kwadraturę z Jowiszem w znaku życzliwych Ryb, do których zawitał 14 maja, możecie więc liczyć na poprawę finansów, pojawią się życiowe szanse na dobre i trwałe zarobki,  zwłaszcza że w tym samym czasie Wenus w Bliźniętach znajdzie się w trygonie ze stabilizującym Saturnem. 26 maja natomiast dojdzie do całkowitego zaćmienia Księżyca w znaku Strzelca, unikajcie między 25 a 27 maja podróży i długiej jazdy samochodem.

Wenus przebywa w waszym znaku do 9 maja, tworząc korzystne aspekty z romantycznym Neptunem, zmysłowym Plutonem i uszczęśliwiającym Jowiszem, pierwsza dekada miesiąca minie wam więc w miłosnym nastroju, nie zabraknie okazji do nastrojowych randek, namiętnych wieczorów i radosnych spotkań. Również finanse powinny się unormować, zwłaszcza po 9 maja, kiedy Wenus zawita do Bliźniąt. Zachowajcie ostrożność, szczególnie w finansach, między 25 a 27 maja, nie tylko ze względu na zaćmienie Księżyca w znaku Strzelca, ale również z powodu kwadratury, jaką Wenus utworzy ze zwodniczym Neptunem, ktoś może was chcieć oszukać.

Mars przez cały miesiąc przebywa w życzliwym znaku Raka, jest tam jednak w upadku, może więc pokazać chwilami swoją ciemną stronę, taką jak wybuchy złości lub agresji, starajcie się więc nabrać dystansu do rzeczywistości i unikać pośpiechu, zwłaszcza za kierownicą. Dużą aktywnością wykażecie się między 8 a 15 maja, kiedy Mars znajdzie się w sekstylu do Urana, to czas na wprowadzenie rewolucyjnych zmian, energię warto wykorzystać na domowe porządki.

Merkury do 4 maja przebywa w waszym znaku, tworząc aspekty z Plutonem i Jowiszem, pomoże więc nie tylko uporządkować sprawy finansowe, ale doda rozsądku przy podejmowaniu decyzji.  4 maja Merkury zawita do znaku Bliźniąt, w którym jest mocny, i pozostanie w nim do końca miesiąca, warto ten czas wykorzystać na zaplanowanie przyszłości, szczególnie między 11 a 13 maja, gdy znajdzie się w trygonie z porządkującym i stabilizującym Saturnem. Ostrożność natomiast zachowajcie w ostatnich dniach miesiąca, gdy Merkury znajdzie się w kwadraturze do zwodniczego Neptuna, warto wtedy pomylić „pobożne życzenia” z rzeczywistością.

Sprawdź Słowiańską Wiedźmę w promocji na CzaryMary.pl >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *