Horoskop miesięczny na maj 2020 dla Panny

Słońce przebywa w przyjaznym Byku do 20 maja, pozwalając wprowadzić praktyczne zastosowanie waszych pomysłów, zwłaszcza, że w tym znaku do 11 maja gości również Merkury, władca Panny. Od 6 do 11 maja korzystne aspekty z twórczym Neptunem pozwolą nawiązać obiecujące kontakty, które pomogą wam odnaleźć się po trudnym okresie krajowej kwarantanny.

7 maja dojdzie do pełni w przyjaznym Skorpionie, dowiecie się jak odzyskać utracone wpływy i zyski, panujcie jednak nad nerwami, szczególnie 10 i 11 maja. Między 12 a 19 maja nadejdą dobre dni, kiedy Merkury zawita do Bliźniąt, gdzie czuje się znakomicie, a Słońce utworzy korzystne aspekty z Jowiszem i Plutonem, ułatwiając działanie i otwierając drzwi do tej pory zamknięte.

Aż trzy planety zmienią bieg na wsteczny miedzy 12 a 15 maja – Saturn, Wenus i Jowisz – czas ograniczeń na jakiś czas odejdzie, odzyskacie pieniądze, które uważaliście za stracone, powróci miłość lub przyjaźń, macie teraz czas na wprowadzenie poprawek do swego życia i zabezpieczenie przyszłości, bo problemy mogą pojawić się ponownie za kilka miesięcy.

13 maja Mars wkroczy do przeciwległego znaku Ryb, poczujecie, że wszystko przyspiesza, a partnerzy, zarówno osobiści, jak i biznesowi postawią przed wami większe wymagania.

20 maja Słońce opuści przyjaznego Byka i wkroczy do Bliźniąt, w których jeszcze do 28 maja przebywa również Merkury, ostatnia dekada miesiąca wiązać się więc będzie z intensywna pracą.

22 maja dojdzie do nowiu Księżyca w znaku Bliźniąt, rozpoczniecie nowy projekt zawodowy, ale kwadratury Merkurego i Wenus do Neptuna zapowiadają, że trudno się wam będzie odnaleźć w nowej rzeczywistości, nie wszystko okaże się jasne, nie bójcie się pytać, jeśli czegoś do końca nie rozumiecie. Aspekty planet zapowiadają też nieporozumienia w relacjach partnerskich, zwłaszcza miłosnych, na jaw wyjdą sekrety, postawcie na szczerą rozmowę, jeśli nie chcecie stracić ukochanej osoby. Mars w sekstylu do Urana zapowiada w ostatnim tygodniu miesiąca poznanie nowych przyjaciół przez internet.
Moja i Twoja astrologia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *