Horoskop miesięczny na maj 2020 dla Byka

Do 11 maja Merkury, a do 20 maja Słońce, przebywają w waszym znaku, warto ten czas wykorzystać na załatwienie wszystkich ważnych spraw, bo dysponować będziecie zwiększoną energią i pomysłowością, szczególnie w zakresie powiększenia stanu posiadania, co w obecnej sytuacji jest dla was niezwykle ważne. Istotne zmiany nastąpią w okolicach 7 maja, kiedy dojdzie do pełni Księżyca w przeciwległym znaku Skorpiona, zwłaszcza że między 8 a 11 maja Merkury w waszym znaku utworzy trygony z Jowiszem i Plutonem w życzliwym Koziorożcu, co zaowocuje korzystnymi umowami zawodowymi.

Przez większość miesiąca, do 25 maja, pozostawać będziecie pod wpływem kwadratury Wenus do Neptuna, ponieważ Wenus w Bliźniętach wejdzie 14 maja w retrogradację i dwukrotnie utworzy ścisłe aspekty z Neptunem – między 3 a 5 maja oraz między 19 a 22 maja, co oznacza trudności w rozeznaniu granicy miedzy iluzją a rzeczywistością. Docierać do was mogą sprzeczne informacje na temat koronawirusa i sytuacji w kraju, trudno się będzie zorientować kto kłamie, a kto mówi prawdę. Sprawy uczuciowe również mogą utkwić w impasie, jeśli nie uda się wam dostosować wyobrażeń do rzeczywistości. W sprawach finansowych pozostańcie ostrożni, wiele osób wokół zechce wykorzystać sytuację niepewności i namówić was na zakupy, których wcale nie potrzebujecie lub interesy w dziedzinach, na których się nie znacie, marzenia starajcie się przystosować do możliwości ich realizacji. Byki zaangażowane w działalność artystyczną powrócą do projektów, które trzeba było odłożyć, co zapowiada zmiana biegu na wsteczny planety Wenus, symbolizującej w połączeniu z Neptunem kontakt z szeroko pojętą sztuką i twórczością.

11 maja wieczorem Merkury opuści wasz znak i wkroczy do Bliźniąt, aktywizując dążenie do finansowej niezależności, natomiast między 12 a 20 maja Słońce w waszym znaku utworzy trygony z Jowiszem i Plutonem – pojawią się okazje warte wykorzystania, zdobędziecie uznanie i staniecie się widoczni, to dobry moment, aby zdobyć wiedzę w dziedzinie, która pozwoli wam rozwinąć skrzydła.

20 maja Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Bliźniąt, rozpoczynając miesiąc, w którym skierujecie uwagę i energię przede wszystkim na poprawę sytuacji finansowej. Nów w Bliźniętach, do którego dojdzie 22 maja, wyznaczy początek nowej pracy, projektu lub przedsięwzięcia, w których liczyć się będzie przepływ informacji i działalność artystyczna, charytatywna lub społeczna – tego dnia bowiem Merkury znajdzie się w koniunkcji z Wenus i obie planety razem utworzą kwadraturę z twórczym Neptunem.

Sekstyl Marsa z Uranem w dniach 22-27 maja sugeruje, że skierujecie aktywność na obszary komunikacji internetowej, opowiecie się przy tym za wolnością i niezależnością działania.
Moja i Twoja astrologia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.