Horoskop miesięczny na luty 2022 dla Byka

Miesiąc rozpocznie nów Księżyca w koniunkcji z surowym Saturnem w znaku niezależnego Wodnika, niektóre Byki będą zmuszone zdyscyplinować się w sprawach zawodowych, może się to jednak okazać początkiem długotrwałego projektu. Słońce w Wodniku do 18 lutego skieruje uwagę na rozwój kariery, czekają was wzloty i upadki, bo Saturn potrafi opóźnić wyniki poniesionych trudności i wysiłków, koniunkcja Słońca z ta planetą może przynieść takie właśnie ograniczenia w pierwszym tygodniu lutego.

Pełnia Księżyca w Lwie, do której dojdzie 16 lutego, wzbudzi wiele emocji związanych z życiem rodzinnym i zawodowym, towarzyszyć jej jednak będzie bardzo dobroczynny sekstyl Jowisza do Urana w waszym znaku, mający na was wpływ w dniach 16–20 lutego, możecie więc spodziewać się szczęśliwych zbiegów okoliczności, zwłaszcza związanych z podróżami zagranicznymi, kontaktami międzynarodowymi i sprawami edukacyjnymi. 18 lutego Słońce zawita do życzliwych Ryb, będziecie więc mogli odpocząć, wrzucić na luz i poświęcić więcej czasu przyjaciołom oraz grupie osób, podzielających wasze zainteresowania.

Wenus od 29 stycznia porusza się już biegiem prostym, tranzytując przez cały luty znak przyjaznego Koziorożca, w dodatku w pierwszych dniach miesiąca pozostaniecie nadal pod wpływem dobroczynnego trygonu Wenus do Urana w waszym znaku, co zapowiada sukcesy w miłości oraz poprawę sytuacji finansowej, niektóre Byki czeka miłość od pierwszego wejrzenia, inne odkryją w jednym z przyjaciół swoją drugą połówkę. Druga połowa miesiąca upłynie pod znakiem koniunkcji Wenus z Marsem, szczególnie od 14 do 20 lutego, co podwyższy temperaturę w związkach – wzrośnie namiętność i potrzeba intensywnych przeżyć. Skryte marzenia mają szansę się spełnić między 22 a 26 lutego, kiedy zarówno Wenus, jak i Mars, znajda się w sekstylu do Neptuna, w związkach pojawi się szczypta romantyzmu, randki nabiorą niepowtarzalnego charakteru. Niektóre Byki wybiorą się z ukochaną/ukochanym w podróż marzeń, osoby nastawione na rozwój osobisty i duchowy przeżyją najbardziej niesamowite i mistyczne chwile, warto wiec medytować i rozwijać swoją wiedzę w tej dziedzinie.

Mars w życzliwym Koziorożcu jest wywyższony, możecie więc liczyć na zastrzyk dodatkowej energii, potrzebnej do realizacji swoich celów, zwłaszcza zawodowych i edukacyjnych. Mars w sekstylu do Jowisza w pierwszym tygodniu miesiąca pozwoli pokonać wszelkie trudności na drodze realizacji marzeń, szczególnie związanych z podróżami zagranicznymi i zdobywaniem wyższych kwalifikacji, wsparcie otrzymacie od przyjaciół, na których zaangażowanie możecie liczyć. Trygon Marsa do Urana w waszym znaku między 6 a 10 lutego zaskoczy was skutecznością w rozwiązywaniu problemów, które wydawały się nie do ruszenia, przeszkody same zaczną znikać z waszej drogi.

Merkury w życzliwym Koziorożcu już 4 lutego wyjdzie z retrogradacji, co znacznie ułatwi komunikację i wpłynie na podejmowanie właściwych decyzji. Od 7 do 13 lutego koniunkcja Merkurego z Plutonem pozwoli zmierzyć się z ciemną stroną psychiki, wpłynie też na zarządzanie większą suma pieniędzy. 14 lutego Merkury zmieni znak i wejdzie do Wodnika, myśli więc podążą w kierunku spraw zawodowych, łatwo będzie wpaść na odkrywcze pomysły, jedynie w ostatnich dniach miesiąca między 24 a 26 lutego kwadratura Merkurego z Uranem sprawi, że ktoś w pracy swoją nieprzemyślaną wypowiedzią wyprowadzi was z równowagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *